Reklama

Reklama

Najmodniejsze fryzury ślubne w roku 2018

Misterne upięcia już dawno odeszły do lamusa. Naturalność, romantyczny styl boho i minimalistyczna elegancja królują w ostatnich sezonach. Czy te trendy nadal będą obowiązywać w 2018 roku?

A może kucyk?

Panny młode organizują swoje wymarzone wesela coraz częściej odchodzą od sztywnej formy i stawiają na luz i naturalność. Wesele w stodole, trampki do sukni ślubnej, rower jako środek transportu - to wszystko jest w modzie. Styliści fryzur idą o krok dalej. Na wybiegu ekskluzywnej marki Marchesa modelki ubrane w suknie ślubne miały zaczesane lekkie kucyki przewiązane czarną wstążką. W Polsce w tym sezonie na podobne upięcie zdecydowało się niewiele panien młodych. Może w przyszłym roku będzie inaczej? Nisko zawiązany kucyk na pofalowanych włosach może być dobrą alternatywą dla kobiet, które marzą o opadających lokach w dniu ślubu, ale boją się, że efekt zniknie już po kilku godzinach. Fale zebrane w kucyk wytrzymają wiele gorących numerów na parkiecie.

Reklama

Inspirowane Coachellą

Obowiązkowym punktem wszystkich blogerek i influencerek, które odwiedzają w trakcie wakacji festiwale muzyczne jest wizyta u fryzjera. Stylizacje przygotowane na tą okazję nie mogą się obejść bez fantazyjnie plecionych warkoczy. Te fryzury były inspiracją dla ślubnych stylistów Marchesy. Podwójnie plecione warkocze na częściowo rozpuszczonych włosach to propozycja dla kobiet, które chcą zachować romantyczną stylistykę, ale mają dosyć koków upiętych w pozornie niedbały sposób.

Surowy minimalizm

Rustykalny klimat, wesele w stodole i zaproszenia zrobione z ekologicznego papieru nie są dla ciebie? Jeśli wolisz elegancki styl i ponad wszystko stawiasz minimalizm, spodoba ci się propozycja uczesania od marki Sachin&Babi. Ich modelki zaprezentowały się na wybiegu i pozowały w lookbookach w gładko zaczesanych i wygładzonych włosach. Przedziałek zrobiony na środku, włosy założone za uszy, dla równowagi towarzyszą im potężnych rozmiarów kolczyki. To stylizacji dla odważnych kobiet, które nade wszystko cenią przejrzyste formy.

Mała baletnica

Myślisz, że połączenie dziewczęcości i elegancji nie istnieje? Spójrz na kolejną propozycję stylistów fryzur na rok 2018. Ta fryzura to spełnienie marzeń każdej kobiety, która w dzieciństwie marzyła o karierze primabaleriny, tyle że podana w nowoczesnej formie. Elegancki i gładki kok uzupełniony jest lekkim materiałowym kwiato-pomponem, który nadaje upięciu lekkości. My jesteśmy na tak!

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy