Reklama

Owiń odzież wokół... szyi. TikTokerka zdradza, jak wybrać idealne spodnie

Dla jednych chodzenie po centrach handlowych, przymierzanie ciuchów i robienie zakupów, to czas relaksu i niewątpliwa przyjemność, dla innych zaś czynność znienawidzona i potworna mordęga. W przypadku tych drugich nie ma prawdopodobnie nic gorszego, jeśli mowa o przymierzaniu spodni, celem ich nabycia drogą kupna. Okazuje się, że istnieje genialny sposób, by dobrać odpowiednie dżinsy, bez potrzeby ich przymierzania.

Za ciasne, za wąskie, za duże, nie ten kolor, źle leżą, zbyt opięte. Ten, kto ma problem z dobraniem w sklepie odpowiedniej pary spodni, wie doskonale, jak wiele wysiłku psycho-fizycznego wymaga, wydawałoby się ta banalna czynność. Długie minuty spędzone w kolejkach do przymierzalni, następnie przymierzanie niezliczonej ilości spodni, celem znalezienia tych idealnie na nas leżących. I choć robienie zakupów generalnie powinno należeć do przyjemności, bywa i tak, że wielu z nas doprowadza do szewskiej pasji.

Warto wiedzieć: Jak dobrać buty do spodni?

Reklama

A gdyby istniał cudowny sposób na szybkie dopasowanie i kupienie spodni bez potrzeby ich przymierzania? TikTokerka Kayleigh Williamson na jednym ze swoich filmów przedstawia trik, dzięki któremu robienie zakupów może stać się przyjemnością, zamiast koszmarem.

Internautka podpowiada, co należy zrobić, by bez potrzeby przymierzania spodni, dobrać ich idealny rozmiar, który będzie świetnie pasował do naszej figury. Kayleigh Williamson twierdzi, że wystarczy wybrać spodnie, które nam się podobają, udać się do przymierzalni, zapiąć guzki w spodniach, złapać mocno z pas, a następnie... owinąć odzież wokół szyi.

Jeśli oba końce materiału owinięte wokół szyi łączą się bez nadmiernego naciągania materiału, oznacza to, że spodnie będą idealnie pasować. Jeśli zaś materiał nakłada się na siebie, to prawdopodobnie są one za duże. Niemal w identyczny sposób dowiemy się, że spodnie są na nas za małe, jeśli materiał spodni "w pasie" owinięty wokół szyi nie będzie się ze sobą stykać.

Czytaj także: Spodnie, w których będziesz wyglądać szczuplej

Jeśli dać wiarę temu trikowi, to niewykluczone, że jest to jedna z najbardziej przydatnych rzeczy w historii ludzkości. A wy, próbowaliście już przymierzać spodnie, owijając je wokół szyi?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: spodnie | zakupy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama