Reklama

Reklama

Pedicure 2020. Już nie tak malujemy paznokci latem

Czerwień? Nie w tym wydaniu. Pastelowe kolory to doskonała baza. Jednak czyste beże i śnieżne biele są zarezerwowane dla osób, które z racji wykonywanego zawodu nie mogą pozwolić sobie na szczyptę szaleństwa. Pozostałe panie powinny zdobyć się na odwagę, bo w tym sezonie stylistki nudzie mówią stop!

Pastelowe kolory nie odchodzą do lamusa, jednak aby nie trąciły trendami minionych sezonów, potrzebują wsparcia. Tu z pomocą przychodzą neonowe barwy lub biżuteria.
Idealnie sprawdzi się też brokat w odcieniach srebra i złota. Do tego potrzebny będzie talent naszej stylistki. Jeżeli potrafi zgrabnie połączyć kolory, to paznokcie nie będą wizytówką kiczu lat 80-tych, lecz świeżym powiewem 2020 roku. Modne są też motywy roślinne. Wszelkie liście i trawy są idealną propozycją na wakacyjny pedicure.

Malowanie paznokci na różne kolory? Tak, ale pod warunkiem, że styl będzie nadawał największy palec, a pozostałe będą nawiązywać do motywu przewodniego. Polki chętnie latem malują paznokcie na czerwono. Tym razem można pokusić się o wymiar 3D. Geometryczne wzory, przypominające fakturą tkaninę dodadzą pazura stylizacji.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: paznokcie 2020 | pedicure | pedicure 2020 | lakier do paznokci

Reklama

Reklama

Reklama