Reklama

Reklama

Sauna, którą możesz urządzić w domu

Z sauny korzystamy dla zdrowia, urody i relaksu. Korzystanie z sauny jest nie tylko modne, ale przede wszystkim zdrowe. Coraz popularniejsze stają się domowe sauny.

Projektanci Katarzyna Stefaniak, Marek Walczak oraz Paweł Klamann stworzyli sauny Asenso zgodnie z najnowszymi trendami.

Posiadając własną saunę stajemy się niezależni, możemy z niej korzystać o każdej porze dnia, a przy tym oszczędzamy czas na przemieszczanie się. W czasach pandemii koronawirusa jest to szczególnie istotne.

Dodatkowym atutem domowej sauny jest to, że teraz może być już ona zaprojektowana, w stylu, który sami wybierzemy i w którym będziemy czuć się w pełni zrelaksowani po stresującym dniu.

Reklama

- Projekt ujął mnie dobrym designem, niespotykanymi rozwiązaniami. Podobało mi się, że sauny nie wyglądają typowo. Można je dostosować do prywatnego wnętrza, wtopić w architekturę domu - mówi Kasia Sokołowska, która upodobała sobie model Urban, w którym połączono zimny, industrialny, urbanistyczny styl z gorącym żywiołem sauny.

W kolekcji Asenso znajdziemy sauny wewnętrzne i zewnętrzne. Łącznie ponad 200 różnych modeli i wielkości saun - od wnękowej, narożnikowej, kończąc na wolno stojącej.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy