Sekrety uwodzenia, które powinnaś znać

Mimo usilnych starań wasze życie uczuciowe nieco przygasło? Czasami romantyczne filmy, czułe słowa i gesty to za mało. Aby na nowo uwieść swojego ukochanego, zabierz go w miejsce, które przypomni wam najbardziej romantyczne waszego związku.

Oderwijcie się od szarej rzeczywistości i przenieście na chwilę do Paryża - miasta miłości i romantyzmu, które do dzisiaj jest mekką zakochanych. Wszędzie widać obejmujące się pary, spacerujące po malowniczych uliczkach i mostach. Stolica Francji od zawsze inspirowała malarzy, muzyków twórców filmowych, którzy w swych dziełach oddają niepowtarzalną atmosferę tego miasta. Jest tu miejsce na miłość - na szczere wyznania i romantyczne, ulotne chwile. Randka w mieście zakochanych rozpala uczucia, a także dodaje tajemniczości. Twój ukochany na pewno doceni ten pomysł, ponieważ w każdym mężczyźnie kryje się niepoprawny romantyk.

Zakochani w mieście miłości

Od czego zacząć niezapomnianą wycieczkę po mieście miłości?

Wieża Eiffla to numer jeden na naszej liście. To arcydzieło sztuki inżynieryjnej szybko stało się symbolem miasta. Zarówno zwolennicy przeżyć miłosnych, jak i kulinarnych, powinni odwiedzić mieszczącą się na wieży restaurację "Juliusz Verne". Można tu rozkoszować się chwilą w towarzystwie  lampki dobrego wina. Champs-Élysées wieczorową porą, to również doskonały pomysł. Proponujemy spacer Polami Elizejskimi w kierunku Placu Concorde i Ogrodu Tuileries, aż pod Luwr. Doskonałą propozycją dla par, które chcą spędzić romantyczne chwile jest rejs po Sekwanie. Trasa zaczyna się u stóp Wieży Eiffla. W takcie można podziwiać przepięknie podświetloną katedrę Notre Dame, Sacré Cœur, Montmartre. Miasto o tej porze spowite jest tajemniczym blaskiem, który odbija się w wodzie.

Weekend to za mało, aby zobaczyć wszystko, ale koniecznie musicie wybrać się na Pont des Arts. Most przecinający Sekwanę to prawdziwy symbol miłości. Zakochani przypinają na nim kłódki z wyznaniem miłości.

Przez żołądek do serca....

Jak wiadomo, nic tak nie zbliża ludzi tak, jak rozmowa i wspólne jedzenie. Kiedy więc zgłodniejecie, zaglądnijcie do jednej z licznych paryskich restauracji. Miasto daje wam mnóstwo możliwości. Cudowne i romantyczne chwile gwarantują restauracje blisko Pól Elizejskich czy też na słynnej Rue de Rivoli. Jeśli jednak chcecie wybrać się w inny, równie urokliwy zakątek miasta, powinniście odwiedzić artystyczne wzgórze Montmartre. Tam w wąskich uliczkach znajdziecie mnóstwo niewielkich knajpek, oferujących przepyszną francuską kuchnię. Zakochani na pewno nie będą żałować. Jednak kuchnia francuska to również śniadanie. Przepyszne świeże croissanty z dżemem osłodzą wam każdy poranek - najlepiej smakują podane do łóżka.

Aby ten weekend był naprawdę wyjątkowy zadbaj o najdrobniejszy szczegół. Zabierz ze sobą romantyczna kreację i ulubione perfumy, które jemu już zawsze będą kojarzyć się ze wspólnymi chwilami, spędzonymi w mieście  miłości.


Sprawdź jak wybrać idealne perfumy >>

Sprawdź jak dodać sobie paryskiego szyku >>

Sprawdź jak być modnym tatą >>

materiały prasowe

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy