Reklama

"Słony karmel": Najmodniejsza koloryzacja tego sezonu

Zarówno jesienią, jak i zimą modne będą ciepłe odcienie. Jeśli zawsze u fryzjera wybierałaś cieplejsze tony, to ta propozycja również ci się spodoba. Kolor może posłużyć jako baza do koloryzacji globalnej lub wielotonowej i będzie świetnie wyglądać na ciemnych blondach oraz brązach.

W dobie pandemii warto decydować się na koloryzacje, które będą wyglądać dobrze mimo upływu czasu. Ciepły odcień będzie najlepszym wyborem, ponieważ nie wypłucze się zbyt szybko, a efekty koloryzacji zostaną z tobą na dłużej. Każdy chłodny kolor po kilku myciach włosów stanie się żółty.

Jeśli planujesz w najbliższym czasie koloryzację, to koniecznie wypróbuj odcień o nazwie "słony karmel". Jak sama nazwa wskazuje, kolor ma przywodzić na myśl karmel. Złote pasma włosów będą świetnie pasować do wszystkich brązów oraz ciemnych blondów, a co więcej dodadzą ci dziewczęcego uroku i ujmą lat.

Reklama

Komu będzie pasować "słony karmel"?

Każdy, to dobrze czuje się w ciepłych odcieniach, powinien wypróbować tę koloryzację. Sprawdzi się bowiem jako jednolity kolor oraz sombre. Najpiękniej jednak prezentuje się, gdy stanowi kontrast dla ciemniejszego odrostu. Poproś więc fryzjera, by podciągnął kolor wysoko, ale pozostawił nieco naturalnych włosów na czubku głowy.

Pamiętaj, że o po każdej koloryzacji trzeba zadbać o kondycję włosów. Nawet mniej radykalne rozjaśnienie zaburza strukturę włosa. Zaopatrz się koniecznie w dobrej jakości kosmetyki i po każdym myciu nakładaj odżywkę!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: włosy
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy