Reklama

Reklama

Strój kąpielowy Lewandowskiej to hit! Idealny na wakacje

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem udała się na urlop. Influencerka i specjalistka od zdrowego stylu życia do walizki spakowała pokaźny zapas strojów kąpielowych. Spośród wielu modeli, w których każdego dnia pokazuje się na Instagramie, nam do gustu szczególnie przypadł jeden – włóczkowy strój, który jest hitem tegorocznych wakacji.

Wakacje rozpoczęły się na dobre, a wraz z nimi podróże do bliższych i dalszych zakątów świata. Państwo Lewandowscy w tym roku postanowili zrelaksować się na hiszpańskich wyspach: Ibizie i Majorce. To wybór i kierunek, którego można tylko pozazdrościć - miejsca te mają do zaoferowania nie tylko szerokie plaże, ciepłe morze i błękitne niebo, ale również sporą ilość wartych odwiedzenia zabytków.

Zobacz również: Dowbor zabiera głos po tragedii. Tego ekipa "Nasz nowy dom" nie mogła przewidzieć

Reklama

Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami kadrami z wakacji. Każdego dnia za pośrednictwem Instagrama informuje, jak mija jej dzień, pokazuje jak bawi się, ćwiczy i spędza czas z mężem.

Oprócz krajobrazów i szerokiego uśmiechu uwagę oglądających zdjęcia przyciągają również stylizacje żony Roberta Lewandowskiego. Konkretnie - pokaźna kolekcja strojów kąpielowych, którą influencerka zabrała ze sobą na wakacje.

W jej wakacyjnej garderobie znalazło się klasyczne, czarne bikini, interesujący różowy strój ozdobiony kwiatem, komplet z marszczonego materiału w ceglanym kolorze oraz prosty, zielony, jednoczęściowy kostium.

Zobacz również: Noszą je Anna Lewandowska i Julia Wieniawa. Najmodniejsze sukienki na lato

Strój Anny Lewandowskiej hitem wakacji

Każdy z wymienionych wyżej strojów jest modny i atrakcyjny, nasza uwagę przykuł jednak inny model. Chodzi o dziergane bikini z zabawnym wzorem, imitującym wygląd rozkrojonego arbuza (czerwone wnętrze, zielone brzegi i czarne kwadraciki symbolizujące pestki).

Do zabawnej góry kostiumu Anna Lewandowska dobrała czerwony kapelusik, również wykonany szydełkiem bądź na drutach i zielone okulary o geometrycznym kształcie.

Całość prezentowała się lekko, zabawnie i na luzie - czyli właśnie tak, jak powinny wyglądać wakacyjne stylizacje.

Prezentowała się też modnie, ponieważ wszelkiego rodzaju dziergane części garderoby od kilku sezonów nie znikają ze sklepowych półek. Ten trend zawdzięczamy pokoleniu "Z", które pokochało wszelkiego rodzaju rękodzieło i odzież, wykonaną tradycyjnymi metodami. Jednak, jak widać, nie tylko przedstawiciele tej najmłodszej generacji prezentują się świetnie w włóczkowych strojach. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: bikini | modny strój kąpielowy | Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama