Reklama

Te brązy będą hitem sezonu. Najmodniejsze odcienie włosów

Szukasz idealnego odcienia brązu? Ten kolor na włosach będzie najmodniejszy podczas lata 2023. Wśród trendów można wyróżnić zarówno jaśniejsze tony, łączące również blondy, jak i ciemniejsze. Sprawdź, jakie koloryzacje będą hitem tego sezonu.

Brąz to aktualnie najmodniejszy kolor włosów. Można pomyśleć, że lato jest czasem, kiedy raczej rozjaśniamy pasma niż przyciemniamy. Jednak odcieni dla brunetek jest tak wiele, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać jasny. Jakie będą największymi trendami?

Modne brązy na lato - bronde

Od jakiegoś czasu wielkim hitem w koloryzacji jest bronde - od słów blonde oraz bronze. Jak sama nazwa wskazuje, jest to połączenie ciemnego blondu z jasnym brązem. 

To idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie mogą się zdecydować między tymi dwoma kolorami. Wygląda niezwykle naturalnie i pasuje do każdego typu urody.

Reklama

Czytaj także: Najmodniejszy kolor włosów na lato. Świeży, kobiecy i bardzo seksowny

Modne brązy na lato - cinnamon bronze

Cinnamon bronze to świetna propozycja dla pań, które lubią ciepłe tony na włosach. Koloryzacja łączy jasny brąz z miedzianymi, cynamonowymi odcieniami. 

Jest bezpiecznym wyborem w przypadku, gdy chcemy nieco rudości, a obawiamy się w całości farbować na ten kolor. Będzie świetnie wyglądać w wakacyjnym słońcu.

Modne brązy na lato - honey bronze

Podobne, choć nieco ciemniejsze odcienie, łączy w sobie koloryzacja typu honey bronze. To brązowe włosy z miodowymi refleksami. 

Sprawdzi się zarówno w przypadku farbowania techniką sombre jak i klasycznych pasemek. Kolor jest idealny dla kobiet, które lubią ciepły i nie za jasny brąz.

Modne brązy na lato - cool cocoa

I na koniec zdecydowanie najciemniejsza propozycja - cool cocoa, czyli zimne kakao. Jest to koloryzacja wykorzystująca chłodne, popielate odcienie brązu. 

Będzie dobrym balansem między czekoladowymi tonami a całkowitą czernią. Jeśli chcemy ten kolor nieco urozmaicić, możemy dodać trochę cieplejszych refleksów.

Zobacz również: Tweed blonde. Trend, który twoje włosy pokochają latem. Ukryje siwe włosy i odrost

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: koloryzacja włosów

Reklama

Reklama

Reklama