Reklama

Reklama

TEST: Intensywny zabieg kawiorowy

Zabieg ten błyskawicznie odbudowuje i rekonstruuje bardzo zniszczone włosy.

Głównym zadaniem zabiegu Caviar Repair Reconstruction Treatment z użyciem kosmetyków Alterna jest odbudowa, uszczelnienie i wygładzenie włosów poprzez wypełnienie luk i pęknięć w łusce włosa. Zawiera skoncentrowaną dawkę protein i wyciąg z kawioru. Zapewnia intensywne odżywienie i odbudowuje nawet bardzo zniszczonym włosom przywracając im stan sprzed uszkodzeń.

Składa się z trzech etapów: oczyszczania, odbudowy i regeneracji. Oparty jest na trzech intensywnie działających preparatach. To regenerujące trio sprawia, że włosy stają się miękkie, gładkie i lśniące oraz łatwo się układają.

Reklama

Produkty Caviar Repair Rx nie zawierają: siarczanów, parabenów, ftalanów, sztucznych barwników, chlorku sodu, olejów mineralnych i wazeliny.

Test redakcji:

Miło jest poddawać włosy zabiegom, których efekt widać natychmiast, a takimi są wszystkie zabiegi z kosmetykami Alterny. Włosy obciążone ciągłym farbowaniem na bardzo jasny kolor i z racji zawodu ich właścicielki - permanentnym testowaniem na żywym organizmie coraz to nowych kosmetyków różnych marek, nie mają łatwego życia. Opis zabiegu nie jest przesadzony. Po jego zastosowaniu włosy natychmiast stają się bardziej wygładzone, lepiej się układają, czuć ich wyraźną miękkość. Mają również piękny zapach, który utrzymuje się aż do następnego mycia głowy.

Cena zabiegu plasuje się w granicach 250 - 330 zł i trzeba znaleźć salon, w którym te kosmetyki są używane (albo zamówić własne - wtedy trzeba liczyć się z wydatkiem około 150 zł na jeden kosmetyk).

Dziękujemy salonowi kosmetycznemu DER-MED w Krakowie za możliwość przetestowania produktów Alterna.


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alterna | kosmetyki | włosy | zabiegi na piękne włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy