Reklama

Thylane Blondeau w odważnej kreacji. Tak teraz wygląda „najpiękniejsza dziewczynka świata”

Thylane Blondeau, nazywana niegdyś „najpiękniejszą dziewczynką świata”, pojawiła się na Paris Fashion Week. Modelka postawiła na odważną kreację – mała czarna z głębokim wcięciem na biodrze podkreślała jej zgrabne nogi. Uwagę przyciągała również jej fryzura i mocniejszy niż zazwyczaj makijaż.

21-letnia obecnie Thylane Blondeau niegdyś została uznana "za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie". Obecnie może się pochwalić licznymi sukcesami w branży mody. Modelka była uczestniczką Paris Fashion Week, na którym pojawiła się w odważnych kreacjach.

"Najpiękniejsza dziewczynka na świecie"

Thylane Blondeau zyskała sławę, gdy skończyła zaledwie 4 lata. Jej udział w pokazie projektanta Jeana Paula Gaultiera wywołał niemały skandal, a ona sama właśnie wtedy została okrzyknięta przez prasę mianem "najpiękniejszej dziewczynki świata". Niedługo po udziale w pokazie, Thylane pojawiła się na okładce magazynu "Vogue".

Reklama

21-latka do tej pory ma na swoim koncie okładki najbardziej prestiżowych magazynów mody czy nawet współpracę z duetem Dolce&Gabbana.

Thylane Blondeau w odważnej kreacji

Thylane Blondeau uczestniczyła niedawno w Paris Fashion Week. Modelka znów zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów. Gwiazda zaprezentowała się w odważnej, czarnej kreacji. Sukienka miała mocne wycięcie, które sięgało niemal biodra.

Thylane Blondeau postawiła też na perfekcyjny makijaż, którego mocnym punktem były kocie oczy. Aby nie przesadzić, usta pomalowała pomadką w odcieniu nude, który podkreślał jej pełne usta. Sporo mówiono o fryzurze modelki - jej włosy wyglądały tak, jakby... zapomniała je umyć.

Thylane Blondeau odsłoniła niemal wszystko

To nie jedyna odważna kreacja Blondeau. W trakcie kolacji Forbes Trophy w hotelu Four Seasons w Paryżu zaprezentowała się w długiej, mieniącej się cekinami sukience. Półprzezroczysta kreacja podkreśliła zgrabną figurę modelki i nie pozostawiła wiele do wyobraźni - modelka odsłoniła niemal wszystko.

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: thylane blondeau
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama