Reklama

Ulegnij pokusie zuchwałego gorsetu

Znaczenie tej części kobiecej garderoby przeszło ogromną ewolucję na przestrzeni dziejów. Z konstrukcji zniekształcającej wdzięki kobiece, po element upiększający owe walory.

Gorsety, bo o nim mowa, zasłużył sobie na miano zmysłowego dodatku w garderobie każdej z nas. Dziś stanowią raczej arcydzieła sztuki użytkowej, intymnej, kojarzą się z chwilami namiętności i triumfującej kobiecości.  

3 powody dla których kobiety kochają gorsety


 - Gorset podnosi i uwydatnia biust. Daje podporę dla zarówno małych, jak i większych piersi.

- Gorset wciąga brzuch i uwydatnia talię, nadając sylwetce pożądany kształt klepsydry.

- Gorset usztywnia ciało, prostuje sylwetkę. Dzięki temu poruszamy się zgrabniej.

Zapytasz, która kobieta może założyć gorset? Odpowiedź jest prosta - każda z nas! Pod warunkiem, że odpowiednio go dobierze. Podstawą jest dobre przyleganie do ciała i dobór wielkości miseczek do indywidualnego rozmiaru.

Reklama

Natura obdarzyła cię dużymi piersiami? Gorset podniesie i wyeksponuje twoje walory, wzmacniając podziw mężczyzn nad twa figurą. Kupujesz ubrania w rozmiarze size plus? Za pomocą gorsetu spłaszczysz brzuch, pozbędziesz się kłopotliwych wałeczków i zwęzisz talię. Masz filigranową sylwetkę i chcesz poczuć się seksownie? Zmysłowe pończochy w połączeniu z gorsetem sprawią, że poczujesz się jak burleskowa tancerka, władająca zmysłami męskiej publiczności.

Jeśli planujesz zakładać gorset jako bieliznę modelującą ciało, wybierz model z fiszbinami spiralnymi na biuście. Zapobiegniesz efektowi spłaszczenia piersi. Jeśli masz duże piersi - linia dekoltu powinna być wycięta w kształt serca, co podkreśli jędrność i zaprezentuje rowek na środku biustu.

Panie o niewielkim biuście mogą nosić dekolty wycięte w łuk lub całkowicie proste - gorset wypchnie wtedy piersi do góry, nadając im kształt jabłuszek. Nic tak nie pobudza męskiej wyobraźni jak kobiece kształty okryte finezyjnym gorsetem. Są więc świetnym pomysłem na bieliznę nocną ale warto zakładać je, choćby do biznesowego stroju. W odpowiednio skrojonej garsonce i dopasowanej bluzce, gorset wyraźnie podkreśli nam talię oraz optycznie wydłuży nogi.

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: gorset
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy