Reklama

Reklama

Usta na słońcu

Gładkie, błyszczące są ozdobą o każdej porze roku. Latem, kiedy więcej czasu spędzasz na słońcu, zatroszcz się o nie szczególnie.

Pamiętasz o zabezpieczeniu skóry i włosów przed szkodliwym promieniowaniem UV? Zadbaj też o usta. Dzięki modnym pomadkom i błyszczykom będą pięknym uzupełnieniem letniego wyglądu.

Regeneracja

Usta, tak jak całe ciało, potrzebują peelingu. Raz w tygodniu wykonaj ten zabieg za pomocą miękkiej szczoteczki do zębów. Należy ją zwilżyć ciepłą wodą i masować delikatnie wargi okrężnymi ruchami. Złuszczysz w ten sposób martwy naskórek i pobudzisz krążenie. Po takim zabiegu nakłóż na usta wazelinę lub miód. Dzięki temu nawilżysz je i odżywisz.

Modny kolor

Sięgając po pomadkę lub błyszczyk, zwróć uwagę na to, aby kosmetyk zawierał filtry przeciwsłoneczne. Wielu kreatorów mody proponuje, aby w letnim makijażu usta były naturalne. Bezbarwny błyszczyk czy balsam nawilżający wystarczy!

Jeżeli decydujesz się na kolor, wybierz róż lub malinową czerwień, które królowały na pokazach wiosna - lato 2012, m.in. u Diora. Letnie szminki i błyszczyki pachną i... smakują owocami! A te zapachy wprawiają w dobry nastrój. Jeśli nie chcesz nakładać kolorowego kosmetyku, wybierz balsam do ust. Nie rezygnuj z ochrony!

Marta Lewandowska

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: usta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy