Reklama

Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Małgorzaty Kożuchowskiej. Taki efekt łatwo osiągnąć

Premiera filmu “Gierek” przykuła uwagę mediów, miłośników kina i ekspertów w dziedzinie mody. Szczególnie pozytywnie komentowana jest stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej. Trudno było oderwać wzrok od pięćdziesięciojednoletniej gwiazdy, szczególnie rzucał się w oczy jej ponętny dekolt. Okazuje się, że taki efekt można łatwo osiągnąć. Jak powiększyć piersi w dwie minuty? Odpowiedzią jest konturowanie biustu.

Jak powiększyć piersi w dwie minuty?

Nie wszystkie kobiety natura obdarzyła dużym biustem. Dlatego pytanie: jak powiększyć piersi często, pojawia się na forach internetowych. Panie z niewielkim biustem wzbraniają się przed wydekoltowanymi sukniami i bluzkami z obawy, że nie będą wyglądały w nich dobrze. Tymczasem wystarczy sprytny makijażowy trik, aby dekolt każdej kobiety (niezależnie od rozmiaru) stał się bardziej ponętny. Konturowanie biustu to prosta metoda, z której korzystają modelki podczas sesji zdjęciowych i gwiazdy na czerwonych dywanach całego świata.

Konturowanie biustu: Potrzebne kosmetyki

Aby osiągnąć efekt ponętnego biustu i optycznie powiększyć piersi potrzebne będą: skośny pędzel, puder transparentny, rozświetlacz, który powinien być o dwa tony jaśniejszy od skóry oraz dwa tony ciemniejszy od niej bronzer. Mając pod ręką wszystkie niezbędne przybory, czas rozpocząć konturowanie biustu

Reklama

Jak używać rozświetlacza i bronzera podczas konturowania biustu?

Jak powiększyć piersi z pomocą makijażu? Konturowanie dekoltu najlepiej rozpocząć od naniesienia skośnym pędzlem pudru brązującego w miejsce pomiędzy piersiami, tak by dekolt wydawał się głębszy. Następnie należy narysować nim literę “Y" o ramionach zakrzywionych u szczytu piersi. Inna szkoła każe użyć bronzera w taki sposób, aby każdą pierś otaczał półksiężyc. Granice linii należy dobrze rozetrzeć.

Jak używać rozświetlacza podczas konturowania dekoltu? Aby biust wydawał się większy i okrąglejszy nie wystarczy stworzyć wokół niego cienie, należy także uwypuklić niektóre miejsce i przykuć do nich wzrok. Skośnym pędzlem (tym samym, którym nakładano bronzer) i rozświetlaczem należy podkreślić górną część piersi, czyli ten fragment biustu, który wystaje poza ubranie. Produkt warto nanieść także powyżej wyrysowanej pudrem brązującym linii “Y" tworząc małą literę “v" o dokładnie roztartych granicach. Konturowanie dekoltu trzeba zakończyć, utrwalając makijaż bezbarwnym pudrem. 

***

Zobacz także:

Efektowny makijaż w 15 minut - krok po kroku!

Konturowanie ust - makijażowy trik Meghan Markle

Makijaż w stylu gwiazd: Penélope Cruz

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy