Reklama

Wszyscy patrzyli tylko na Joannę Kurską. Powód jest oczywisty

Ostatni czas w Polsce, to niezwykle kapryśna pogoda, zmiany temperatury i opady deszczu. W szafie trudno znaleźć coś odpowiedniego na te atmosferyczne zawirowania, ale Joanna Kurska wie, co wybrać na taką okoliczność. Jej różowy płaszcz jest hitem!

Płaszcz idealny dla kobiet po 50-tce! Tak cię odmłodzi

Płaszcze niepodzielnie królują w kobiecej garderobie w okresie jesienno-zimowym i warto na nie stawiać, gdy pojawia się deszcz, czy śnieg. 

 Jednak sporo kobiet wybiera czarne i szare płaszcze, które nieco obciążają stylizację. Joanna Kurska, która ostatnio pojawiła się pod siedzibą TVP, odchodząc z pracy, zaskoczyła swoim modowym wyborem. 

Odbierana przez męża z naręczem kwiatów zachwyciła różowym, prostym płaszczem. Wełniany trencz w kolorze łagodnego różu podkreślił delikatną urodę żony byłego prezesa TVP. 

Taki odcień płaszcza ożywi urodę i doda nieco więcej energii stylizacji, zwłaszcza gdy otacza nas niezbyt kolorowa aura jesieni, czy zimy. 

Dodatkowo takie kolory, ciepłe pastele, powinny wybierać kobiety po 50-tce. Zdecydowanie taka paleta barw odmłodzi, zamiast dodać lat czernią, czy szarościami. 

Reklama

Z czym łączyć kolorowy płaszcz? Złotym środkiem jest balans

Czerń, szary lub biel może pojawić się w dodatkach do płaszcza, by nieco stonować kolor. 

Joanna Kurska połączyła swój trencz z czernią. Reszta tonacji zachowana w mono kolorystyce doskonale współgra z różem płaszcza. 

Trzeba przyznać, że różowy trencz i kwiaty, którymi Joanna Kurska została obdarowana przed wyjściem z siedzimy TVP, sprawiają wrażenie, że aktualnie w naszym kraju mamy wiosnę, a nie... zimę. 

Dodatkowo mąż odbierając żonę z siedziby TVP nie szczędził jej czułości, a to tylko podnosiło temperaturę otoczenia!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: płaszcz | trencz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama