Reklama

Reklama

Wzmocnij rzęsy i brwi

​Wyrazistą oprawę oczu chce mieć każda kobieta. A jeśli natura takiej nam nie dała? Możemy jej trochę pomóc i wzmocnić włoski!

Odżywcze serum

Wybierz taki preparat, którego aplikacja nie będzie sprawiać ci kłopotu - jedne odżywki stosuje się jak tusz i nakłada szczoteczką, inne - pędzelkiem u nasady rzęs dwa razy dziennie. Kuracja trwa zwykle 2-3 miesiące i rzeczywiście działa. Kosmetyki zawierają olejki, witaminy (E oraz z grupy B), kwas hialuronowy i wzmacniające wyciągi roślinne.  

Maskary 2w1

Rzęsy przerzedziły się, stały się kruche? Oprócz kuracji wzmacniających (czytaj o nich obok), możesz sięgnąć po kosmetyki, które łączą w sobie dwie funkcje - pogrubiają i wydłużają rzęsy jak tradycyjna maskara, a także je wzmacniają.  

Reklama

Zrób to sama

Olejek  rycynowy pobudza wzrost rzęs i brwi. Najlepiej nakładać go co wieczór. By nie dostał się do oczu, nanoś go patyczkiem higienicznym u nasady rzęs. Jeśli chcesz wzmocnić brwi, możesz przygotować domową odżywkę. Wymieszaj 10 kropli płynnej witaminy E oraz po 5 kropli olejku rycynowego i miąższu (lub soku) aloesowego. Odżywkę stosuj przed snem na suche brwi.

Zobacz także:

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama