Reklama

Złote rady Trinny i Susanny

Dwie części poradnika Trinny Woodall, Susannah Constantine "Jak się nie ubierać" - od maja w księgarniach.

Za duży biust, brak biust, grube ramiona, duży brzuch? Nie ma wśród kobiet takiej, która nie chciałaby poprawić swojego wyglądu. A przecież każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie!

Od czego to zależy? Od uświadomienia sobie dwóch rzeczy: w czym nam dobrze, a czego nie powinniśmy nosić. Jak podkreślić atuty swojej sylwetki i ukryć jej mankamenty? Czy dobrze nam będzie w dekolcie w łódkę czy w serek? Mając krótkie nogi lepiej założyć rybaczki czy dzwony? Jaką biżuterię założyć na krótką szyję?

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną, a jak na wywiadówkę do szkoły. Czy wypada tą samą kreację założyć na ślub latem i zimą? W myśl przysłowia, jak cię widzą tak cię piszą, nie bagatelizujmy problemu. Jeżeli już wiesz jak skutecznie zamaskować grube ramiona i wyeksponować ładny biust to jeszcze musisz pamiętać, że każda okazja wymaga odpowiedniego stroju.

Reklama

Radą i pomocą służą nam nieocenione Trinny Woodall i Susannah Constantine, dwie niezwykłe Brytyjki, które podbiły serca milionów kobiet na całym świecie. W niewielkich książeczkach, na konkretnych przykładach pokazują najlepsze i najgorsze rozwiązania dla danego typu sylwetki i na daną okazję.

"Jak się nie ubierać" to niezwykłe miniprzewodniki ("Zasady" i "Na każdą okazję"), które za każdym razem można zabrać na zakupowe szaleństwo, by uniknąć kolejnych zakupowych wpadek.

W każdym rozdziale, autorki pokazują na sobie, co należy nosić i na jaką okazję, chcąc podkreślić swoje atuty i ukryć mankamenty oraz być ubraną stosownie do okoliczności. Zdjęcia i opisy pokazują konkretne rozwiązania - ubrania, które pasują danej sylwetce (koszulki, bluzki, żakiety, sukienki) oraz gotowe zestawy ubrań, które możemy wykorzystać szykując się na imprezę.

Każdy rozdział kończą złote zasady, czyli porady autorek np. w przypadku dużego brzucha należy m.in.: nie nosić biodrówek, unikać lśniących materiałów przylegających do ciała, nosić rzeczy spływające po ciele, a nie opinające.

Tytuł oryginalny: "What not to wear". Wydawnictwo: Pascal. Dystrybucja - wyłącznie w Empiku. Premiera: 4 maja. Cena: 24,90 zł. Styl.pl jest patronem medialnym poradników.

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Trinny i Susannah | moda | poradnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy