Reklama

Złoto na paznokciach. Najlepsze inspiracje na zdobienia w manicure

Blink, blink! Złoto na paznokciach wygląda fantastycznie i wbrew pozorom nie nadaje się jedynie na sylwestra. Zdobienia w tym kolorze można nosić przez cały rok, a dzięki nim nasz manicure będzie elegancki i oryginalny. Poznaj najlepsze inspiracje.

Wzory geometryczne

Złote zdobienia są na tyle wyraziste, że czasem wystarczą na paznokciach solo i nic innego nie będzie już potrzebne. Wystarczy pomalować płytki na naturalny kolor, np. beżowy, różowy lub biały i ozdobić je liniami w złotym odcieniu - prostymi, esami floresami czy układającymi się w inne kształty. I piękny manicure gotowy!

Marmurek i folia

Modnie i niezwykle elegancko wygląda w manicure także tzw. marmurek, który świetnie prezentuje się z złotym odcieniu. Idealne zdobienie można wykonać również za pomocą specjalnej folii transferowej. Można przy jej pomocy wykonać właśnie wspomniany marmurek lub posypać paznokcie w dowolnym kolorze.

Reklama

Złoto z kolorem

Złoto kocha również inne kolory, przede wszystkim zieleń i czerwień. Taki manicure będzie wyglądał oryginalnie i elegancko. Można wykonać złote zdobienia w postaci marmurka, folii transferowej czy zwykłych wzorów. Dobrym połączeniem na paznokciach stworzą także z czernią i bielą.

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: zdobienie paznokci | modny manicure
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy