Reklama

Reklama

Karolina Szostak: Ideał dla mężczyzn, dla kobiet - inspiracja

Karolina Szostak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek i komentatorek sportowych w kraju. W programie "W bliskim planie" prowadzonym przez Alicję Resich opowiedziała o początkach swojej kariery, o spektakularnej metamorfozie, a także zdradziła kilka szczegółów na temat swojego związku z ukraińskim milionerem.

- Nie ma wad, jest szczera, zabawowa i zabawna. To prawdziwa sportowa fighterka, bo umie walczyć ze sobą. Dla wielu mężczyzn ideał kobiecości, dla kobiet - inspiracja - tak o Karolinie Szostak mówi Alicja Resich.

Karolina Szostak i praca w telewizji

Z telewizją Polsat związana jest od początku istnienia stacji. Od dziecka oglądała sport i bardzo się przy tym emocjonowała, dlatego jej ścieżka zawodowa zaprowadziła ją do sportowej redakcji. Przez kilkanaście lat była tam jedyną kobietą, ale jak sama mówi, dobrze czuje się w męskim towarzystwie.

Z kolei koledzy są pełni uznania dla jej umiejętności i silnego charakteru. - Znam Karolinę ponad 20 lat. To, co w niej jest cenne, to ona nigdy nie wymiękała, nie dawała sobie w kaszę dmuchać i stawiała na swoim - tak o Karolinie Szostak mówi Jerzy Mielewski.

Reklama

- Jak zaczynałam pracę w redakcji sportowej telewizji Polsat to były tam tylko 4 osoby - trzech mężczyzn i ja - tak wspomina początki swojej pracy Karolina Szostak. 

- Pierwszy występ na żywo był spokojny i wyważony - tak powiedział mój szef - i dodał, że "trochę za pewnie się czułaś". Kolejny występ na żywo już nie był taki spokojny, bo zapomniałam tekst - wspomina dziennikarka.

Związki Karoliny Szostak

W 2017 roku show-biznes zelektryzowała wiadomość o związku Karoliny Szostak z Vladem, ukraińskim milionerem. Choć dziennikarka stara się bardzo chronić swoje prywatne życie, bo doskonale wie, jak uczuciowe perypetie są opisywane w mediach, zupełnie przez przypadek jej związek ujrzał światło dzienne. Jak sama przyznała, jest on już przeszłością.

Potem związała się z polskim milionerem, i śmieje się, że "teraz to już tylko milionerzy".

Metamorfoza Karoliny Szostak

W roku 2014 Karolina Szostak wzięła udział w show "Taniec z gwiazdami". To podczas programu postanowiła zmienić swój wizerunek. - Tancerki są smukłe i wiotkie, ja byłam największa w tym towarzystwie, więc pomyślałam, sobie, że tak nie może być i tak zaczęła się moja spektakularna metamorfoza.

Pełniejsze kształty zamieniła na niezwykle szczupłą sylwetkę za sprawą postu dr Dąbrowskiej. Jak sama przyznaje, także powody zdrowotne skusiły ją na zmianę nawyków i rewolucję w życiu, dzięki której schudła 30 kilogramów.

- Dokonała zmiany z seksbomby na superlaskę - tak o metamorfozie Karoliny Szostak mówi Tomasz Jacyków.

Co jest najtrudniejsze w jej zawodzie i jak wspomina milionera? Zobacz film:

Czytaj również:

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Zwycięzca Eurowizji na starych zdjęciach. Ale widok! 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak | W bliskim planie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy