Reklama

Reklama

Tajemnica ich przyjaźni

Ta znajomość w świecie show-biznesu to coś wyjątkowego.

Obie są utalentowane, piękne i u szczytu wielkiej kariery. Obie mogą rywalizować o kolejne role. Jednak wbrew obiegowym opiniom, między aktorkami nie ma zawiści. To ewenement w świecie show-biznesu, ale tak jest w przypadku Katarzyny Zielińskiej (32) i Małgorzaty Sochy (31). Dlaczego?

Nie rywalizują, ale się wspierają

Niedawno na czacie internetowym Kasia Zielińska opowiadała o swojej znajomości z Małgorzatą Sochą. Zaczęło się od pytania, co pani Katarzyna lubi robić w wolnych chwilach? – W wolnych chwilach lubię spotykać się z… Gosią Sochą – padła błyskawiczna odpowiedź. Szybko okazało się też, że Katarzyna Zielińska lubi swoją koleżankę po fachu za to, że ma tak fantastyczny talent aktorski, ale też cudowne poczucie humoru i dystans do siebie.

Reklama

Obie zresztą spotykając się, piją kawę i nadrabiają wspólne zaległości z okresu, gdy nie mogły się spotykać ze względu na wypełniony obowiązkami zawodowymi kalendarz.

Wspólna dieta

Jest też inna rzecz, która je też łączy. Jest to troska o dobrą kondycję i nienaganną sylwetkę. Dlatego Małgorzata Socha codziennie ćwiczy i nie je węglowodanów. Również Katarzyna Zielińska jakiś czas temu postanowiła zmienić swój wizerunek i z pulchnej brunetki stała się pięknością o rudych włosach. Wystarczyło tylko rozpocząć codzienne treningi oraz, tak jak Małgorzata Socha, zmienić nawyki żywieniowe. Z przykładu koleżanki skorzystała więc Katarzyna Zielińska.

– Piję dużo zielonej herbaty, a dwa duże posiłki zastąpiłam czterema małymi. Rozstałam się z białym makaronem i pieczywem, w zamian jem ich razowe wersje – powiedziała niedawno Zielińska w jednym z wywiadów.

Lubią się dzielić swoimi doświadczeniami

W ubiegłym roku Katarzyna Zielińska zaręczyła się z Wojciechem Domańskim. Jednak na pytanie o ślub aktorka na razie odpowiada stanowczo: – Nic o tym nie wiem! Tutaj Zielińska też może liczyć na pomoc swojej koleżanki.

Małgorzata Socha od trzech lat bowiem jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Zapewne spotykając się na kawie, obie panie dyskutują o swoich uczuciach. Zielińska dobrze już wie, co ją może czekać, gdy wyjdzie za mąż. To też jest przywilej posiadania bliskiej przyjaciółki.

MJ

Życie na gorąco

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | przyjaźń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy