Reklama

Reklama

Koloryzująca woda do ust Clarins Water Lip Stain

Clarins stworzył Water Lip Stain, pierwszy produkt, dzięki któremu nie musisz się ograniczać. Jego formuła przetrwa nawet do 300 pocałunków.

Zapomnij o kolorach, które szybko się ścierają. Zapomnij o pomadkach pozostawiających ślady. Ciesz się jeszcze większa ilością pocałunków z Water Lip Stain. Innowacyjna formuła, której nie będziesz mogła się oprzeć.

Pomadka składająca się w 77 proc. z wody, błyskawicznie wnika w skórę, przez co szybko zapomnisz, że ją nałożyłaś. Osiągnij efekt "nagich" ust muśniętych kolorem. Formuła łatwo się rozprowadza, tworząc efekt "drugiej skóry", bez wysuszania.

Matowa rewolucja jest w twoich rękach. Baw się intensywnością koloru i dopasuj do siebie odpowiedni efekt - od lekkiego, naturalnego odcienia, po intensywny, głębszy kolor. Stwórz makijaż, jaki chcesz!

Reklama

Giętki, zmysłowy pędzelek pozwala na aplikację optymalnej ilości koloru, idealnie otulając nim usta, dzięki czemu aplikacja jest wyjątkowo łatwa.

Water Lip Stain jest niczym koktajl piękna, zawierający w sobie wszystkie korzyści produktu do pielęgnacji ust. Formuła bogata w ekstrakty roślinne zapewnia ustom elastyczność i komfort.

Kompleks Clarins Anti-pollution (ekstrakty z białej herbaty, łoczygi pospolitej i widlika) pomaga chronić usta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Organiczny ekstrakt z aloesu pomaga chronić usta przed odwodnieniem. Organiczna woda malinowa pomaga zmiękczyć usta.

Kolory: 04 violet water, 03 red water, 02 orange water, 01 rose water.

Pojemność: 7ml; cena: 89 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje