Reklama

Reklama

Repaskin Fotoprotector SPF50 do twarzy

Repaskin Fotoprotector SPF50 do twarzy to produkt, który dzięki zastosowaniu filtrów fizycznych najnowszej generacji zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, naprawiając jednocześnie uszkodzenia DNA na poziomie komórkowym.

Zawarte w produkcie enzymy reparacyjne oraz fotolizy w kontakcie ze światłem ulegają aktywacji i w skuteczny sposób wnikają do najgłębszych warstw skóry.

W Repaskin Fotoprotector SPF50 (50ml) zastosowano formułę Dry Touch, która zastąpiła substancje lipodowe tzw. "suchymi emolientami". Te pełnią funkcje nawilżające - tworzą na powierzchni skóry "film", który zapobiega utracie wody oraz stabilizuje działanie filtrów mineralnych. Repaskin Fotoprotector doskonale się rozprowadza i wchłania, nie obciążając skóry ani nie powodując działania komedogennego (odpowiedzialnego za powstawanie zaskórników, blokowanie porów skóry). Jest również dobrze tolerowany przez osoby z cerą mieszaną. Wszystko to sprawia, że Repaskin Fotoprotector idealnie nadaje się zarówno do codziennego użytku, np. pod makijaż, jak i na plażę.

Reklama

Wskazania:

- ochrona słoneczna
-naprawa uszkodzonej skóry
- uszkodzenia posłoneczne
- fotostarzenie się skóry
- ekspozycja na słońce

Zastosowanie: Aplikować codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy, a także zawsze 30 min. przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Podczas przebywania na zewnątrz należy powtarzać aplikację co 2-3 godz.

Cena: 97,50 zł (50 ml).


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje