Reklama

Reklama

ZEW for men: Kosmetyki z węglem drzewnym z Bieszczad

W skład linii ZEW for men wchodzi pięć produktów: mydło do włosów, mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów.

Węgiel drzewny zawarty w linii ZEW for men skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Pochodzi z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. ZEW for men produkowany jest w Polsce.

Świąteczny Zestaw Golibrody

Zawiera mydło do golenia, dzięki masłu z mango, zapewnia dogłębne nawilżenie i wygładzenie twarzy. W łatwiejszej aplikacji pomoże mini-pędzel do golenia z naturalnego włosia końskiego. Codzienna pielęgnacja będzie skuteczniejsza z mydłem do włosów - masło shea i aloes sprawią, że włosy będą właściwie oczyszczone i wzmocnione. Mydło do twarzy i ciała skutecznie odświeża, regeneruje podrażnienia, działa przeciwzapalnie. Zawarta w nim alantoina nawilża i wygładza skórę. Mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów ma formę praktycznego sztyftu, który świetnie sprawdzi się w podróży.
Zestaw zawiera 5 elementów.  Cena: 129 zł

Reklama

Świąteczny Zestaw Brodacza

Dla brodaczy, którzy potrzebują skutecznej pielęgnacji zarostu. Mydło do brody skutecznie ją oczyści, odświeży i nawilży skórę twarzy. Masło kakaowe nada brodzie połysk. Po umyciu profesjonalna szczotka z włosia dzika zadba o ułożenie zarostu. Codzienna pielęgnacja będzie skuteczniejsza z mydłem do włosów - masło shea i aloes sprawią, że włosy będą właściwie oczyszczone i wzmocnione. Mydło do twarzy i ciała skutecznie odświeża, regeneruje podrażnienia, działa przeciwzapalnie. Zawarta w nim alantoina nawilża i wygładza skórę. Mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów ma formę praktycznego sztyftu, który świetnie sprawdzi się w podróży.
Zestaw zawiera 5 elementów. Cena: 147 zł

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje