Reklama

Reklama

DAX Sun - Słońce pod kontrolą

DAX Sun to ochronne preparaty do opalania i po opalaniu firmy DAX Cosmetics, która jest słonecznym ekspertem już od 19 lat i aktualnie objęła pozycję lidera na polskim rynku.

Kosmetyki na słońce DAX Cosmetics to najczęściej wybierane produkty do opalania i po opalaniu. W bogatej ofercie DAX Sun każdy znajdzie odpowiedni preparat dla siebie. W serii znajdują się zarówno preparaty dla osób o skórze wrażliwej czy dla aktywnie spędzających czas na słońcu, jak i dla miłośników mocnej opalenizny. Na specjalną propozycję zawsze mogą liczyć dzieci, a także całe rodziny, dla których stworzono duże, familijne produkty o uniwersalnych właściwościach.

Balsamy, kremy, mleczko i olejki do opalania DAX Sun, o faktorach od 6 do 50+, zawierają wysokiej jakości filtry UVA/UVB Balance chroniące skórę przed słońcem, a także składniki pielęgnujące skórę. Ponadto w skład serii wchodzi przyspieszacz opalania oraz preparaty po opalaniu - balsamy, żel i mleczko po przedawkowaniu słońca - które koją i łagodzą podrażnienia oraz utrwalają opaleniznę.

Reklama

Produkty DAX Sun, które miały inaugurację na rynku rok temu, są w pełni zgodne z zaleceniami Komisji Wspólnot Europejskich w sprawie skuteczności produktów ochrony przeciwsłonecznej. W tym sezonie kosmetyki DAX Sun będą dostępne w sklepach od kwietnia. Ceny preparatów, w zależności od produktu, wahają się od 13,80 zł do 32,40 zł.

Ochrona i pielęgnacja

Aktualna odsłona słonecznej serii firmy DAX Cosmetics to preparaty najwyższej jakości, zawierające w swoim składzie fotostabilny system filtrów UVA/UVB Balance o faktorach, w zależności od rodzaju kosmetyku, 6, 10, 15, 20, 30 i 50+, a także składniki pielęgnujące skórę. W kosmetykach znajduje się chroniący DNA skóry DNA-Bio-Protector oraz regenerujący DNA-Bio-Regenerator, a także składniki kojące i łagodzące, takie jak d-pantenol. Wszystkie preparaty do opalania są wodoodporne. Receptury kosmetyków zostały opracowane tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować skórę w trakcie i po kąpieli słonecznej.

Linia kosmetyków DAX Sun odpowiada na najnowsze zalecenia Komisji Europejskiej m.in:

˘ wszystkie preparaty są oznakowane w sposób słowny, według jednej z czterech kategorii,

˘ produkty chronią skutecznie zarówno przed promieniami UVB jak i przed UVA,

˘ układy filtrów zastosowane w kosmetykach są fotostabilne (nie rozkładają się pod wpływem promieni słonecznych).

DAX SUN KOKOSOWY OLEJEK DO OPALANIA ze złocistym pyłem, SPF 6

Cena ok. 20,10 zł, poj.: 150 ml

Zapewnia bezpieczeństwo skórze o niskiej wrażliwości na promienie słoneczne lub mocno opalonej. Skuteczną ochronę przed oparzeniami słonecznymi gwarantuje fotostabilny system filtrów ochronnych UVA/UVB Balance, zgodny ze standardami UE. Intensywną pielęgnację zapewnia olej kokosowy. Chroni skórę przed wysuszeniem, nawilża i uelastycznia. Złote drobinki nadają skórze dyskretny, złocisty blask. Nie powoduje podrażnienia fototoksycznego. Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Olejek nanieść obficie na skórę 30 minut przed wyjściem na słońce. Zaleca się kilkakrotne smarowanie skóry w czasie opalania szczególnie po wyjściu z wody lub wytarciu ciała ręcznikiem. Unikać kontaktu z oczami.

DAX SUN FAMILIJNY BALSAM DO OPALANIA SPF 15, 30 dla dorosłych i dzieci powyżej 6. miesiąca

" Skuteczną ochronę przed oparzeniami słonecznymi gwarantuje fotostabilny system filtrów ochronnych UVA/UVB Balance, zgodny ze standardami UE.

" Ochronę i naprawę DNA skóry zapewnia DNA-Bio-Regenerator - naturalny wyciąg z nasion bawełny, bogaty w peptydy.

" Intensywną pielęgnację zapewniają skórze D-pantenol i gliceryna, które silnie nawilżają i łagodzą podrażnienia.

Preparat wodoodporny - chroni skórę również podczas kąpieli.

Nie powoduje podrażnienia fototoksycznego. Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów.

Sposób użycia: Balsam nanieść obficie na skórę twarzy i ciała 30 minut przed wyjściem na słońce. Zaleca się kilkakrotne smarowanie skóry w czasie opalania, grubą warstwą, szczególnie po wyjściu z wody lub wytarciu ciała ręcznikiem.

˘ FAKTOR 15 - zapewnia bezpieczeństwo delikatnej skórze o jasnej karnacji i średniej wrażliwości na promienie słoneczne. Cena ok. 24,40 zł, poj.: 250 ml.

˘ FAKTOR 30 - zapewnia bezpieczeństwo delikatnej skórze o jasnej karnacji i wysokiej wrażliwości na promienie słoneczne. Cena ok. 30,80 zł, poj.: 250 ml.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama