Reklama

Reklama

Luksus dla kobiet dojrzałych

YOSKINE 60+ to zaawansowane kosmetyki dla kobiet dojrzałych, które dzięki Aktywatorowi Genów Młodości przeciwdziałają głębokim zmarszczkom, stymulując geny do wznowienia produkcji protein młodości.

Ponadto zawarty w nich kwas felurowy niweluje plamy i przebarwienia skóry. Receptury YOSKINE 60+ opracowano dla cery suchej, normalnej i mieszanej oraz naczynkowej-wrażliwej.

Seria 60+ marki YOSKINE zapewnia skuteczną pielęgnację cery bardzo dojrzałej za pomocą najnowocześniejszych składników: Aktywatora Genów Młodości i kwasu felurowego. Dzięki nim przeciwdziała największym problemom cery w 7. dekadzie życia, jakimi są głębokie zmarszczki, brak jędrności skóry oraz plamy i przebarwienia.

Aktywator Genów Młodości pobudza aktywność genów i przywraca skórze zdolność produkcji białek SIRT-1 (z rodziny sirtuin), które wydłużają życie komórek oraz zapobiegają starzeniu i sztywnieniu włókien kolagenu. W efekcie skóra odradza się, a głębokie zmarszczki wypełniają się.

Reklama

Kwas felurowy, zamknięty w specjalnych nośnikach zwanych cytowektorami, przedostaje się do głębszych warstw skóry i hamuje procesy pigmentacyjne, tzw. melanogenezę. Dzięki temu stopniowo zanika większość przebarwień i plam, a koloryt skóry ulega wyraźnemu wyrównaniu.

Kosmetyki YOSKINE 60+, jak wszystkie serie tej marki, są także idealnie dopasowane do potrzeb cery, uwzględniając jej rodzaj. Dzięki odpowiedniej konsystencji oraz właściwym dla danej cery składnikom, seria 60+ pozwala na doskonałą pielęgnację cery suchej, normalnej i mieszanej oraz naczynkowej-wrażliwej. Krem na noc do cery suchej ma nieobciążającą skóry, ale jednocześnie odżywczą, polimeryczną strukturę i zawiera Ceramid-2, który zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem, ściąganiem i szorstkością.

Krem na noc do cery normalnej i mieszanej, o delikatnej ciekłokrystalicznej strukturze, ma w składzie Sebumatrix, który redukuje wydzielanie serum i zmniejsza widoczność porów. W kremie na noc do cery naczynkowej-wrażliwej zawarte są uszczelniająca naczynka Troxerutyna i nawilżający Hydrocomplex, zaś w kremie na dzień likwidujący rumień Redness Reductor C i mikropigmenty w odcieniu zielonym, które zmniejszają widoczność rumienia i zmarszczek.

Dodatkowo kremy na dzień zawierają silikonową siateczkę wypełniającą zmarszczki (3D), która doskonale maskuje zmarszczki i nadaje skórze gładkości i jedwabistości. W kremach na dzień zawarte są także filtry UVB/UVA - do cery suchej oraz normalnej i mieszanej SPF 10/ PPD 5, do cery naczynkowej-wrażliwej SPF 15/ PPD 7.

Duokrem pod oczy, na powieki i okolice ust to zamknięte w jednym opakowaniu dwa specjalistyczne kremy pod oczy: oddzielnie na noc i na dzień. Poza działaniem przeciwzmarszczkowym kosmetyku jego wersję na dzień wzbogacono o liftingujący Sorgolift i filtry przeciwsłoneczne. Wersja na noc zawiera żeń-szeń brazylijski redukujący opuchliznę i zasinienie oczu oraz witaminę C Forte, która rozjaśnia cerę i wyrównuje jej koloryt.

Duomaseczka to dwie maseczki w jednej saszetce: na twarz 8 ml i pod oczy 2 ml. Zawiera ujędrniające i regenerujące aktywne jony miedzi i magnezu, liftingujący Sorgolift oraz wyciąg z winogron Chardonnay, który niweluje oznaki zmęczenia. Maseczka na twarz zmienia kolor z białego na złoty, gdy skóra zakończy pobierać składniki aktywne, co umożliwia kontrolę czasu jej działania.

W linii YOSKINE 60+ znajdują się:

Do cery normalnej i mieszanej:
- Krem-Reduktor głębokich zmarszczek na dzień, SPF 10/PPD 5 (cena: 75 zł; poj. 50 ml + 10 ml minitubka podróżna),
- Krem-Absolutny regenerator skóry na noc (cena: 75 zł; poj. 50 ml + 10 ml wersja podróżna).

Do cery suchej:
- Krem-Reduktor głębokich zmarszczek na dzień, SPF 10/PPD 5 (cena: 75 zł; poj. 50 ml + 10 ml minitubka podróżna),
- Krem- Absolutny regenerator skóry na noc (cena: 75 zł; poj. 50 ml + 10 ml minitubka podróżna).

Do cery naczynkowej-wrażliwej:
- Krem-Reduktor zaczerwienień i zmarszczek na dzień, SPF 15/PPD 7 (cena: 75 zł; poj. 50 ml + 10 ml minitubka podróżna),
- Krem wzmacniający naczynka krwionośne - Regenerator skóry na noc (cena: 75 zł; poj. 50 ml + 10 ml minitubka podróżna).

Do każdego rodzaju cery:
- Duokrem-Wypełniacz głębokich zmarszczek pod oczy, na powieki i okolice ust (cena: 68 zł; poj. 2 x 7,5 ml),
- Duomaseczka ujędrniająca na twarz i pod oczy (saszetka - cena: 5 zł; 8 ml na twarz + 2 ml pod oczy).

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy