Reklama

Reklama

Wakacyjny niezbędnik od Veet

Depilacja z Veet to gwarancja aksamitnej skóry.

Do wyboru mamy kilka metod, m.in. tradycyjny krem do depilacji, krem w sprayu, czy też plastry z woskiem. Pamiętajmy, że maszynki do golenia mogą poranić i podrażnić skórę, a przez to narazić  ją na niebezpieczne infekcje po kąpieli w morzu, czy w basenie. Dzięki odpowiedniej depilacji kremami, czy plastrami z woskiem, skutecznie i bezpiecznie usuniemy zbędne owłosienie z nóg, rąk, okolic bikini i pach.

Depilacja kremem jest szybka i prosta, wystarczy pozostawić go na skórze przez ok. 5 minut, po czym za pomocą dołączonej szpatułki delikatnie usunąć. Można wybrać też krem do depilacji  w sprayu, który jest nowoczesnym sposobem dbania o gładkość skóry. Należy wówczas spryskać ciało cienką, równomierną warstwą kremu, bez konieczności rozsmarowywania, a po ok. 5 minutach usunąć włoski szpatułką i dokładnie opłukać skórę wodą. Gładkie ciało zapewnią także plastry z woskiem. Są one bardzo łatwe w użyciu i co najważniejsze, nie powodują podrażnień skóry.

Reklama

Można zatem, na czas kilkutygodniowego wypoczynku, zapomnieć o problemie odrastających włosków i cieszyć się pięknym ciałem. W zależności od tego, którą metodę depilacji wybierzemy, skóra pozostanie aksamitna w dotyku od kilku dni aż do miesiąca. I tak depilacja kremem zapewni skórze gładkość do 7 dni, natomiast plastrami z woskiem aż do 28 dni.

Już kompletując naszą wyjazdową kosmetyczkę, oprócz kremów do opalania i balsamów nawilżających, nie zapomnijmy o spakowaniu odpowiednich preparatów do depilacji. Produkty marki Veet zapewnią nam aksamitnie gładką skórę i sprawią, że poczujemy się pewniejsze siebie.

Produkty do depilacji od Veet są przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry, także do skóry wrażliwej.

Sugerowane ceny na półce:

Krem do depilacji 100 ml: 19.99 zł

Krem do depilacji 400 ml: 39.99 zł

Krem do depilacji w sprayu 150 ml: 29.99 zł

Plastry z woskiem: 19,99 zł  

 

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: kosmetyki | depilacja | Kosmetyki do depilacji Veet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy