Reklama

Reklama

Produkty pomidorowe Łowicz. Smaczne, że ŁOOO!

Pomidory Łowicz to wysokiej jakości, dojrzewające w słońcu pomidory. Specjalnie wyselekcjonowane, starannie pozbawiono skórek i zamknięto w puszce, zalewając sokiem z pomidorów. W ten sposób, w produktach Łowicz znalazło się jeszcze więcej pysznego, letniego smaku.

Pomidory w puszce - całe i krojone

Dla tych, którzy w kuchni szukają szybkich i wygodnych rozwiązań, Łowicz przygotował także wariant z pomidorami już pokrojonymi. Nie zawierają dodatku soli, ani żadnych substancji konserwujących. Są za to źródłem cennego, obecnego w pomidorach pierwiastka - potasu.

Przecier pomidorowy

Kartonik o pojemności 500g kryje w sobie smak letnich, dojrzałych, starannie wyselekcjonowanych pomidorów. Zostały przetarte na aksamitny, delikatny przecier. Dzięki temu doskonale nadają się do zup, sosów i dipów. Ta propozycja sprawdzi się również do przygotowania szybkich, pomidorowych dań, np. gdy zaskoczą nas niespodziewani goście. Nie zawierają dodatku soli, ani żadnych substancji konserwujących. Są za to źródłem cennego, obecnego w pomidorach pierwiastka - potasu.

Reklama

Sugerowana cena półkowa

Pomidory Łowicz w puszce - całe: ok. 3,80 złPomidory Łowicz w puszce - krojone: 3,80 zł

Przecier pomidorowy Łowicz: 3,80 zł

 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy