Reklama

Co warto obejrzeć na Apple TV+? Serwis stawia na seriale oryginalne

Choć Apple TV+ nie jest najpopularniejszą platformą streamingową w Polsce, to warto zapoznać się z ofertą. Platforma stawia przede wszystkim na seriale oryginalne, które są wysoko oceniane. Już do swojej pierwszej produkcji zaangażowała plejadę gwiazd. Co warto obejrzeć w serwisie?

Apple TV+ to jedna z platform streamingowych, które są dostępne w Polsce. Wystartowała stosunkowo niedawno, bo w listopadzie 2019 roku. Nie jest tak popularna w Polsce jak Netflix czy HBO Max, jednak można na niej znaleźć jakościowe produkcje.

Apple TV plus stawia na oryginalne produkcje

Serwis stawia przede wszystkim na poszerzanie oferty własnych produkcji. Wśród najlepiej ocenianych seriali Apple TV+ znajduje się thriller science-fiction "Rozdzielenie". Fabuła opowiada o Marku, który zarządza zespołem pracowników. Ich wspomnienia dotyczące życia prywatnego i pracy zostały rozdzielone. W roli głównej występuje Adam Scott, a za reżyserię odpowiada Ben Stiller.

Reklama

Innym popularnym serialem jest "Ted Lasso". To opowieść o trenerze futbolu amerykańskiego, który przenosi się do Anglii. Ma trenować drużynę piłki nożnej, jednak nie będzie to prostym zadaniem. Tytułowego bohatera odgrywa Jason Sudeikis, a produkcja doczekała się trzech sezonów.

Czytaj także: "Pan Samochodzik i Templariusze" już na Netflixie. Opinie są podzielone

Pierwszy serial serwisu z plejadą gwiazd

Pierwszą produkcją Apple TV+ był "The Morning Show". Komediodramat opowiada o miejscu pracy, jakim jest telewizja śniadaniowa i jej pracownikach. We wrześniu premierę będzie miał trzeci sezon serialu, a już zapowiedziany jest czwarty. Twórcom udało się zaangażować plejadę wielkich gwiazd - Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Steve'a Carella.

Na platformie filmy występują w zdecydowanie mniejszej liczbie, choć również można je tam znaleźć. Usługa kosztuje 34,99 złotych za miesięczną subskrypcję, po tygodniowym darmowym okresie próbnym.

Zobacz również: Kultowe produkcje, najnowsze hity i polskie seriale. Co warto obejrzeć na HBO Max?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: seriale | filmy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy