Reklama

Najchętniej oglądane seriale na Netflixie. Co obecnie jest na topie?

Program randkowy, serial biograficzny czy dokument o głośnej sprawie - to Polacy oglądają obecnie na Netflixie. Jeśli nie masz pomysłu, co obejrzeć, dobrym pomysłem jest sprawdzenie aktualnej listy najpopularniejszych produkcji w serwisie. Zobacz, co znajduje się w zestawieniu w tym tygodniu.

Popularne na Netflixie - "Love Never Lies"

Najchętniej oglądaną obecnie produkcją Netflixa w Polsce jest "Love Never Lies". To już druga odsłona programu randkowego, w którym jednak w porównaniu do innych tego typu formatów występują pary, a nie single dopiero mający docelowo stworzyć związki. 31 stycznia zadebiutowała pierwsza część najnowszego sezonu, a tydzień później jego finał.

Popularne na Netflixie - "Griselda"

Z kolei najpopularniejszym serialem jest od kilku dni "Griselda". To serial biograficzny osadzony w latach 70. i 80., który opowiada o życiu Griseldy Blanco. Kobieta stworzyła w Miami jeden z największych narkotykowych karteli. W roli głównej występuje Sofia Vergara.

Reklama

Popularne na Netflixie - "Sprawa matki Madzi"

Tydzień temu premierę miał dokument o jednej z najgłośniejszych i najbardziej wstrząsających spraw kryminalnych, jakie miały miejsce w Polsce. "Sprawa matki Madzi" już po kilku godzinach pojawiła się w rankingu najczęściej oglądanych produkcji. Serial w czterech odcinkach opowiada, jak przebiegało dochodzenie oraz jak relacjonowały je media.

Popularne na Netflixie - "Dr House"

Wraz z początkiem lutego na platformie pojawiło się wszystkie osiem sezonów kultowego "Dr House'a", który wciąż ma wielu fanów. Serial medyczny ze świetnym Hugh Laurie w roli głównej opowiada o ekscentrycznym lekarzu, który w niekonwencjonalny sposób leczy pacjentów i kieruje zespołem w jednym ze szpitali w New Jersey.

Popularne na Netflixie - "Yellowstone"

Od kilku tygodni na liście najpopularniejszych seriali serwisu utrzymuje się "Yellowstone". Produkcja opowiada historię mężczyzny, który jest zmuszony chronić swoje ranczo, położone między słynnym parkiem narodowym a rezerwatem Indian, przed deweloperami. W roli głównej występuje Kevin Costner.

Zobacz również: Tych funkcji Netflixa wielu nie zna. Sprawdź, jak możesz je wykorzystać

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama