Reklama

Najchętniej oglądane seriale na Netflixie. Co obecnie oglądają Polacy?

Francuski thriller czy popularny serial medyczny - to Polacy oglądają obecnie na Netflixie. Jeśli nie masz pomysłu, co obejrzeć, sprawdź aktualną listę najpopularniejszych produkcji w serwisie. Zobacz, co znajduje się w zestawieniu serialowym w tym tygodniu.

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "Antracyt"

Zaledwie kilka dni temu na Netflixie pojawił się "Antracyt" i już wspiął się na szczyt rankingu najpopularniejszych seriali platformy. To francuski thriller, który opowiada o ponownym otwarciu starej sprawy kryminalnej. Zaginięcie reportera sprawia, że do górskiego miasteczka przybywa jego córka.

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "Noc u progu lata"

W czołówce listy w serwisie plasuje się "Noc u progu lata". Produkcja jest norweskim miniserialem z gatunku dramatu. Opowiada o rodzinie, która spotyka się z okazji święta przesilenia letniego. Początkowo radosny nastrój szybko się zmienia, kiedy na jaw zaczynają wychodzić różne tajemnice członków rodziny.

Reklama

Przeczytaj też: Fani "Bridgertonów" zadają sobie to pytanie od lat. Netflix ujawnił, co stało za decyzją

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "Szkoła złamanych serc"

Wśród najchętniej oglądanych obecnie seriali platformy znajduje się również "Szkoła złamanych serc". Australijski dramat obyczajowy opowiada o grupie nastolatków z liceum Hartley. Pewnego dnia mural ujawnia ich tajemnice, a jego autorka musi zmierzyć się z konsekwencjami.

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "The Good Doctor"

W aktualnym rankingu Netflixa znajdziemy także szósty już sezon "The Good Doctor". To popularny serial medyczny opowiadający o pracy i życiu grupy znakomitych lekarzy. Głównym bohaterem jest genialny Shaun, który jest w spektrum autyzmu oraz ma zespół Sawanta. Teraz dowiadujemy się, jak dalej potoczą się jego losy.

Zobacz również: Netflix na kwiecień. Co platforma przygotowała na najbliższy miesiąc?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy