Reklama

Netflix na kwiecień. Co platforma przygotowała na najbliższy miesiąc?

Kontynuacja popularnego serialu medycznego oraz kultowe seriale i filmy - tak przedstawia się kilka najważniejszych nowości w ofercie Netflixa na kwiecień. Serwis, jak co miesiąc, przygotował dla swoich subskrybentów ciekawe propozycje. Sprawdź, co obejrzysz w kwietniu.

Netflix na kwiecień - "Seks w wielkim mieście"

Już 1 kwietnia na Netflixie pojawi się kilka ciekawych nowości. Jednym z kultowych seriali, które dołączą do oferty platformy, jest "Seks w wielkim mieście". Widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie sześć sezonów przygód Carrie, Samanthy, Mirandy i Charlotte.

Netflix na kwiecień - "Sherlock"

Kolejny hit, który zadebiutuje na początku miesiąca, to "Sherlock". Pojawią się wszystkie cztery sezony serialu. W rolach głównych występują znakomici aktorzy - Benedict Cumberbatch jako Sherlock Holmes oraz Martin Freeman jako doktor Watson. 

Netflix na kwiecień - "The Good Doctor"

Dzień później swoją premierę w serwisie będzie miał szósty już sezon "The Good Doctor". To popularny serial medyczny opowiadający o pracy i życiu grupy znakomitych lekarzy. Głównym bohaterem jest genialny Shaun, który jest w spektrum autyzmu oraz ma zespół Sawanta.

Reklama

Netflix na kwiecień - "Szkoła złamanych serc"

11 kwietnia na Netflixie pojawi się drugi sezon "Szkoły złamanych serc". Australijski dramat obyczajowy opowiada o grupie nastolatków z liceum Hartley. Pewnego dnia mural ujawnia ich tajemnice, a jego autorka musi zmierzyć się z konsekwencjami.

Netflix na kwiecień - "Ojciec chrzestny"

Kolejny absolutny klasyk pojawi się na platformie już 15 kwietnia. Chodzi o "Ojca chrzestnego", czyli kultowy film z 1972 roku. Produkcja znajduje się na szczytach rankingów filmów wszech czasów. Warto choć raz w swoim życiu go obejrzeć, choćby ze względu na fenomenalne role Marlona Brando i Al Pacino.


Zobacz również: Najpopularniejsze seriale na Netflixie. Co obecnie lubimy oglądać?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy