Reklama

Najchętniej oglądane seriale na Netflixie. Sprawdź, co obecnie jest na topie

Miniserial, polska produkcja czy kontynuacja hitu. To Polacy oglądają obecnie na Netflixie. Jeśli nie masz pomysłu, co obejrzeć, dobrym pomysłem jest sprawdzenie aktualnej listy najpopularniejszych produkcji w serwisie. Zobacz, co znajduje się w zestawieniu w tym tygodniu.

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "Światło, którego nie widać"

Obecnie najchętniej oglądanym serialem jest "Światło, którego nie widać". Dramat wojenny osadzony w latach II wojny światowej zdążył zaledwie od czwartku przyciągnąć wielu widzów. Przedstawia historię niewidomej Francuzki i niemieckiego żołnierza. Bohaterów połączy niezwykła więź, a ich losy możemy śledzić na przestrzeni 10 lat.

Czytaj także: Listopadowa oferta Netflixa. Polska nowość i zakończenie hitu

Reklama

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "Bogdan Boner: Egzorcysta"

Popularna jest również polska produkcja - "Bogdan Boner: Egzorcysta". To komediowy serial animowany, który stanowi parodię filmów grozy, a także satyrę na polskie społeczeństwo. Niedawno na Netflixie pojawiła się już siódma odsłona serii - jak widać wciąż ma ona wierne grono fanów.

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "Mały Zgon"

Kolejny polski serial w zestawieniu to "Mały Zgon". Czarna komedia kryminalna plasuje się obecnie na trzecim miejscu rankingu. Opowiada o kartelu narkotykowym, skorumpowanych policjantach i więziennych gangsterach. Akcja rozgrywa się w pozornie tylko spokojnych miasteczkach na Mazurach.

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "Krawiec"

Kilka dni temu w serwisie zadebiutował trzeci sezon serialu "Krawiec" - turecka produkcja z gatunku dramatu, która szybko znalazła się na liście topowych produkcji. Opowiada o losach sławnego krawca, który ma uszyć suknię ślubną dla swojego przyjaciela. Jednak zarówno tytułowy bohater, jak i jego bliscy skrywają pewne tajemnice, które powoli wychodzą na jaw.

Najpopularniejsze seriale na Netflixie - "Ciała"

Wysoko w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji Netflixa znajduje się także serial "Ciała". To miniserial z pogranicza dramatu, thrillera i kryminału. Opowiada o czterech detektywach, którzy próbują rozwikłać zagadkę jednego morderstwa. Jednak akcja rozgrywa się aż na czterech osiach czasu.

Zobacz również: Angelina Jolie jako Maria Callas. Są pierwsze zdjęcia z planu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy