Reklama

Najlepsze kreacje podczas Eurowizji 2023. Niektóre zwracają uwagę

Podczas Konkursu Piosenki Eurowizji liczy się nie tylko muzyka. Znaczenie ma również wokal artysty, odpowiedni staging czy strój. W tym roku nie ma powalających kreacji, jednak kilka z pewnością mogło zapaść fanom w pamięć. Zobacz te najlepsze z obu półfinałów.

Trwa Eurowizja 2023. Za nami już oba półfinały i został tylko sobotni wielki finał. Podczas koncertów mogliśmy podziwiać nie tylko dobrą muzykę i świetne wokale artystów, ale także wiele ciekawych kreacji. Kto się wyróżnił?

Najciekawsze kreacje artystek

Podczas pierwszego półfinału zdecydowanie najbardziej błyszczała La Zarra z Francji, która nie brała udziału w konkursie, gdyż jej kraj należy do tzw. Wielkiej Piątki, czyli krajów automatycznie zakwalifikowanych do finału. Wokalistka zaprezentowała się w czarnej, efektownej sukni.

Wrażenie mogła zrobić także Loreen, która wygrała już Eurowizję w 2012 roku. Strój reprezentantki Szwecji nie był może zbyt efektowny - artystka postawiła na cielisty kombinezon, jednak w połączeniu z ledowymi ekranami pod i nad nią tworzył spójną całość.

Reklama

Czytaj także: Loreen wygrała szwedzkie preselekcje i stała się faworytką Eurowizji. Co wiemy o artystce?

Z kolei w drugim półfinale brakowało oryginalnych kreacji. Wyróżnić mogła się Brunette z Armenii, która miała na sobie krótką białą sukienkę z "ogonami" z przodu i z tyłu. Na tle ciekawego stagingu prezentowała się nieco tajemniczo, szczególnie podczas niespodziewanego dance breaku.

Polaków z pewnością zainteresowała sukienka Blanki. Piosenkarka miała na sobie skąpą, pomarańczowo-fioletową kreację, która podczas utworu została jeszcze bardziej pozbawiona nadmiaru materiału.

Artyści i ich efektowne stroje

Można stwierdzić, że ciekawiej pod kątem stylizacji było wśród panów. Wokalista z Irlandii zaprezentował się niczym Elvis Presley w złotym kostiumie. Niestety jego zespołowi Wild Youth nie pomogło to w awansie do finału.

Wyróżnił się z pewnością Kaarija reprezentujący Finlandię ze swoim charakterystycznym, zielonym bolerkiem z z bufami na ramionach. W jego przypadku oryginalny strój pomógł, a przynajmniej nie przeszkodził zyskać sympatii widzów.

Natomiast podczas drugiego półfinału można było zwrócić uwagę na wokalistę zespołu Joker Out ze Słowenii, który postawił na niezwykle ciekawą, wzorzystą koszulę oraz różowe, metaliczne spodnie.

Zobacz również: Eurowizja to nie tylko muzyka. Niektóre kreacje mocno zaskakują

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Eurowizja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy