Reklama

Najpopularniejsze seriale na Netflixie. Co obecnie oglądają Polacy?

Nie wiesz, co obejrzeć na Netflixie? Z pomocą przychodzi lista top 5 seriali. Obecnie znajdują się na niej m.in. kolumbijska nowość, hit powracający po długiej przerwie czy produkcja z Arnoldem Schwarzeneggerem. Sprawdź, co Polacy oglądają najchętniej i wybierz coś dla siebie.

Netflix na bieżąco aktualizuje listy najchętniej obecnie oglądanych produkcji w Polsce. Dzięki temu nawet jeśli akurat nie wiemy, co chcielibyśmy obejrzeć, możemy zainspirować się tym, co na platformie polubili inni subskrybenci.

Popularne na Netflixie - "Fałszywy profil"

Na pierwszym miejscu znajduje się obecnie "Fałszywy profil" - kolumbijski thriller, który zadebiutował na platformie 31 maja. Serial opowiada o Camilli poznającej w internecie swojego wymarzonego partnera. Chcąc zrobić mu niespodziankę, kobieta zostaje uwięziona w miejscu, który tylko pozornie wydaje się rajem.

Popularne na Netflixie - "Szpital New Amsterdam"

"Szpital New Amsterdam" powrócił niedawno na Netflixa z trzecim sezonem. Szybko wszedł na drugie miejsce rankingu najpopularniejszych seriali. Produkcja opowiada historię lekarzy renomowanej placówki na czele z jej dyrektorem medycznym, Maxem Goodwinem, który przeżywa trudne chwile w życiu prywatnym.

Reklama

Czytaj także: Możesz nie wiedzieć, że znajdziesz to na Netflixie. Kultowe i zapomniane produkcje

Popularne na Netflixie - "Turbulencje"

Podium zamyka produkcja, której premiera odbyła się na początku miesiąca, czyli druga część czwartego sezonu "Turbulencji". Odcinki są zakończeniem całego serialu z gatunku science-fiction. To historia pasażerów samolotu, którzy muszą zmierzyć się z wyzwaniami po tym, jak maszyna odnalazła się po kilku latach od zaginięcia.

Popularne na Netflixie - "Fubar"

Od dwóch tygodni na Netflixie można oglądać komediowy serial akcji "Fubar". Główną rolę odgrywa w nim Arnold Schwarzenegger. Produkcja opowiada o ojcu i jego córce - oboje dowiadują się o sobie nawzajem prawdy o tym, że są tajnymi agentami CIA. Mężczyzna ma wkrótce przejść na emeryturę.

Popularne na Netflixie - "Dni"

W top 5 seriali w serwisie znajduje się także produkcja "Dni", który pojawił się 1 czerwca. To serial katastroficzny opowiadający o wydarzeniach w elektrowni Fukushima z 2011 roku. W ośmiu odcinkach przedstawione są losy ludzi, którzy muszą walczyć ze skutkami katastrofy.

Zobacz również: Najciekawsze nowości w ofercie Netflixa na czerwiec. Sprawdź, co obejrzeć

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale

Reklama

Reklama

Reklama