Reklama

Netflix na weekend. Najlepsze nowości w ofercie platformy

Komedia romantyczna, wielki hit i polska produkcja. Na tym jednak nie kończy się weekendowa lista premier na Netflixie. Platforma jak zwykle przygotowała ciekawą ofertę dla swoich subskrybentów. Sprawdź, co pojawiło się w poprzednich dniach i wybierz coś dla siebie.

Netflix na weekend - "Serce w chmurach"

15 września na Netflixie pojawiła się komedia romantyczna "Serce w chmurach". Produkcja opowiada o parze, która zakochuje się w sobie podczas lotu z Nowego Jorku do Londynu. Na lotnisku okazuje się jednak, że bohaterowie zgubili siebie nawzajem. Czy odnalezienie wśród tłumu będzie możliwe?

Czytaj także: Wrześniowe nowości w ofercie Netflixa. Aż dwie polskie premiery

Netflix na weekend - "Barbie: Skipper - przygody opiekunek"

Również w piątek na platformie zadebiutowała "Barbie: Skipper - przygody opiekunek". Animowany film to historia młodszej siostry słynnej Barbie, która chce pracować podczas wakacji jako baby-sitterka. Nie wiadomo jednak, czy Skipper spełni oczekiwania rodziców zamieszkujących Malibu.

Reklama

Netflix na weekend - "Podziemny krąg"

W weekend widzowie będą mogli obejrzeć także kultowy już hit - "Podziemny krąg". Film opowiada o mężczyźnie cierpiącym na bezsenność, który poznaje pewnego anarchistę będącego jego przeciwieństwem. Wspólnie zakładają paramilitarną organizację anarchistyczną. W produkcji pojawia się plejada gwiazd Hollywood m.in Brad Pitt i Edward Norton.

Netflix na weekend - "Freestyle"

Tego samego dnia w serwisie odbędzie się także premiera polskiej produkcji. "Freestyle" to historia obiecującego ulicznego rapera, który wpada w kłopoty po nieudanej sprzedaży narkotyków. Wprawdzie miał już porzucić bycie dilerem, jednak potrzebuje pieniędzy na debiutancką płytę. Czy uda mu się wyrwać z gangsterskiego świata?

Zobacz również: Najlepsze produkcje na Prime Video. Sprawdź, co warto obejrzeć

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy

Reklama

Reklama

Reklama