Reklama

Weekendowe nowości od Netflixa. Na liście m.in. finały dwóch seriali

W czerwcu na Netflixie pojawi się sporo ciekawych nowości. Część z nich będzie miało premierę już w pierwszy weekend. Co będzie można obejrzeć na platformie? M.in. powracający po długiej przerwie serial, finałowe sezony dwóch kolejnych oraz duński film.

Pierwszy weekend czerwca oznacza kolejne premiery na Netflixie. Niedawno platforma streamingowa ogłosiła listę nowości na cały czerwiec. Pierwsze z nich zaplanowane na początek miesiąca już można oglądać. Sprawdź, co obejrzeć w najbliższych dniach.

Netflix na weekend - "Piękne życie"

Już 1 czerwca na Netflixie pojawił się "Piękne życie". To duński film z gatunku melodramat z muzycznymi elementami. Opowiada o producentce działającej w branży muzycznej, która pewnego dnia odkrywa ukryty talent rybaka. Mężczyzna stanie przed wyborem, czy chce postawić na sławę i miłość.

Reklama

Czytaj także: Najciekawsze nowości w ofercie Netflixa na czerwiec. Sprawdź, co obejrzeć

Netflix na weekend - "Szpital New Amsterdam"

Tego samego dnia na platformę powrócił z trzecim sezonem "Szpital New Amsterdam". Przez długi czas dostępne były tylko dwie pierwsze części, mimo że wyprodukowano już trzy kolejne. Teraz widzowie będą mogli poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów serialu medycznego.

Netflix na weekend - "Turbulencje"

W piątek 2 czerwca z kolei w serwisie zadebiutowała druga część czwartego sezonu "Turbulencji". To już finałowe odcinki popularnego hitu Netflixa. Produkcja z gatunku dramatu science-fiction opowiada o pasażerach samolotu, który odnalazł się po kilku latach od zaginięcia. Teraz muszą zmierzyć się z nową rzeczywistością.

Netflix na weekend - "Valeria"

Tuż przed weekendem na Netflixie pojawił się także trzeci, ostatni sezon produkcji "Valeria". Serial, który pokochało wiele kobiet, jest opowieścią o pisarce, która przechodzi kryzys zarówno twórczy jak i w małżeństwie. W wyjściu na prostą pomagają jej niezawodne trzy przyjaciółki.

Zobacz również: Popularne seriale na Netflixie. Co obecnie warto obejrzeć w serwisie?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy

Reklama

Reklama

Reklama