Reklama

Adrianna Biedrzyńska chwali się córką. Podobna do niej?

Adrianna Biedrzyńska ostatnio coraz chętniej dzieli się z fanami swoimi osobistymi przeżyciami. Lawinę komentarzy wywołał wpis o raku mózgu. Aktorka pokonała chorobę. Dlatego teraz docenia każdą chwilę. Szczególnie ważne są te spędzone z córką. Co o niej napisała?

Adrianna Bierzyńska odbudowała relacje z córką?

Adrianna Biedrzyńska na srebrnym ekranie jest z nami od lat. Widzowie doceniają także jej role teatralne. 

Do tej pory aktorka niechętnie mówiła o swoim życiu prywatnym. Kiedy po niemal dwudziestu latach rozstała się z Marcinem Miazgą, jej świat przewrócił się do góry nogami. 

Tabloidy wręcz puchły od złośliwych komentarzy. Aktorka związała się wówczas z Sebastianem Błaszczykiem. 

Młodszy o 15 lat partner nie zyskał akceptacji ze strony córki Michaliny, która stanęła wówczas po stronie ojczyma. Od tej pory relacje matka córka zostały wystawione na próbę. 

Reklama

Afera sięgnęła zenitu, kiedy Adrianna Biedrzyńska na łamach prasy poprosiła córkę o zwrot kwoty, jaka przeznaczała na jej prywatną edukację. 

Po latach sprawa ucichała i wygląda na to, że relacje w rodzinie wróciły na właściwe tory.

Z pewnością próbą wielką próbą dla rodzinnych więzi była choroba aktorki. Biedrzyńska zmagała się z guzem mózgu. 

Jak sama przyznaje stres i depresja przyczyniły się do rozwoju choroby, którą aktorce udało się pokonać. Teraz aktorka sentymentalnie wspomina dzień porodu. Co napisała na Instagramie?


Córka Adrianny Biedrzyńskiej obchodzi urodziny

Michalina Robakiewicz ma szczęście, bo zachowało się wiele nagrań z dzieciństwa, wywiadów i występów. Widać, że Adranna Bierzyńska wychowywała córkę na światłą osobę, przekonując ją, że można wykonywać nawet dziesięć zawodów. 

Rezolutna dziewczynka wzięła sobie to do serca i podczas wywiadu telewizyjnego opowiadała Mariuszowi Szczygłowi, kim chciałaby zostać. Na słynnym reality show pochwaliła się też oceną z zachowania... Nie uwierzycie, za co ukarała ją nauczycielka. Bez wątpienia Michalina lekkość wypowiadania się przed kamerami odziedziczyła po mamie i szybko zyskała sympatię widzów. Sami spójrzcie.

Co robi córka Adrianny Bierzyńskiej?

Czy dzisiaj zajmuje się Michalina Robakiewicz? Okazuje się, że niedaleka pada jabłko od jabłoni. Aktorstwo okazało się strzałem w dziesiątkę. W tym zawodzie faktycznie można być każdym. Dlatego marzenie z dzieciństwa poniekąd się spełnił. Młodą aktorkę mogliśmy podziwiać w serialach. W "Klanie" z drugoplanowej roli zrobiła perełkę i została w serialowej ekipie na dłużej. Być może niebawem powtórzy sukces mamy, która w latach 90. była gwiazdą polskiego kina.

Na razie mama i córka skupiają się na sobie. Wspólne zdjęcia, które zamieszczają w mediach społecznościowych, są najlepszym dowodem na to, że trudne relacje między nimi odeszły w zapomnienie...

*** To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy