Reklama

Reklama

Agata Buzek: Ciemno prawie noc

Po dziewięciu latach od premiery filmu Rewers w reż. Borysa Lankosza, Agata Buzek ma możliwość rozwinięcia skrzydeł pod okiem tego samego reżysera. Znają się. Lubią i cenią. Zatem jest szansa, że produkcja, której poświęcają się teraz przyciągnie do kin publiczność.

Na Dolnym Śląsku  trwają zdjęcia do filmu "Ciemno, prawie noc" w reżyserii Borysa Lankosza. Scenariusz powstał na podstawie prozy Joanny Bator,  która otrzymała nagrodę Nike 2013. Agata Buzek wiąże ogromne nadzieje z tą rolą. Tym bardziej, że praca na planie w tej obsadzie sprawia aktorce wiele radości, o czym informuje na swoim Instagramie.

Akcja rozgrywa się w Wałbrzychu. Seria tajemniczych porwań dzieci wstrząsa opinią publiczną. Tematem zaczynają interesować się media. I tak do miasta wraca Alicja Tabor, która dorastając w tych okolicach dość szybko wpada na trop nieszczęśliwych wydarzeń. Pikanterii dodaje mroczna sceneria miasta oraz okolice Zamku Książ. W głównych rolach zobaczymy także: Magdalenę Cielecką, Marcina Dorocińskiego, Dawida Ogrodnika i Jerzego Trelę.

Reklama

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama