Reklama

Agata Kornhauser-Duda zaskoczyła Polaków. Zrobiła to po cichu

Agata Kornhauser-Duda w roli Pierwszej Damy przyzwyczaiła już Polaków do tego, że nie afiszuje się ze swoimi działaniami. Kiedy organizuje jakieś wydarzenie w Pałacu Prezydenckim robi to w dość dyskretny sposób. Tak było i tym razem. Żona Andrzeja Dudy zaskoczyła Mikołajkami dla najmłodszych i... swoją świąteczną kreacją.

Agata Kornhauser-Duda działa po cichu. Co za zaskoczenie

Agata Kornhauser-Duda w ciągu 8 lat sprawowania roli Pierwszej Damy pokazała Polakom inny rodzaj wykonywania tej funkcji, niż był on znany do tej pory. Żona Andrzeja Dudy stroni od mediów, nie udziela wywiadów, a jeżeli angażuje się w działania charytatywne, robi to po cichu. 

 Często organizuje ona spotkania z różnymi grupami społecznymi - matka, seniorami, dziećmi - w Pałacu Prezydenckim. Tym razem zaprosiła dzieci, by wspólnie 6 grudnia świętować Mikołajki. 

Nie zabrakło klimatycznych ozdób świątecznych i najważniejszego dla małych gości - prezentów od Świętego Mikołaja. Nad wszystkim pieczę sprawowała sama Agata Kornhauser-Duda.

Reklama

Zobacz też: Andrzej Duda z żoną w Londynie. Wzięli udział w koronacji króla Karola III

Pierwsza Dama rozpływała się w uśmiechach i widać było, że cieszy się ze świątecznego klimatu. Trudno było także nie zwrócić uwagi na to, jak tego wyjątkowego dnia wyglądała Agata Kornhauser-Duda. 

Czerwień godna świąt. Sukienka idealna na grudzień

Agata Kornhauser-Duda na Mikołajki wybrała iście świąteczną kreację. Było odświętnie, elegancko i klasycznie. Pierwsza Dama postanowiła ubrać długą suknię w świątecznym odcieniu czerwieni. 

Materiał kreacji pięknie połyskiwał w świetle choinkowych lampek, dodając Agacie Dudzie blasku. To nie pierwszy raz, kiedy w grudniu Pierwsza Dama stawia na czerwień. 

Zobacz także: Nowa stylizacja Agaty Dudy wywołała wielkie poruszenie. Padły nawet porównania do księżnej Diany

Ostatnio pojawiła się w marynarce właśnie w tym kolorze i widać, że czuje się w nim doskonale. Ten kolor świetnie współgra z urodom blondynek, podkreślając ich delikatność. 

Agata Kornhauser-Duda o tym doskonale wie i tym razem podczas Mikołajek nie zabrakło świątecznej czerwieni. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy