Reklama

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o biznesie w czasach pandemii

Agnieszka i Wojtek to para, którą w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" połączyło niezwykłe uczucie. Zaufali ekspertom i po zakończeniu eksperymentu zdecydowali się pozostać w małżeństwie.

Zamieszkali razem w Krakowie, gdzie układają sobie wspólnie życie po tym, jak Agnieszka wyprowadziła się z ukochanej Łodzi. Kobieta postawiła wszystko na jedną kartę i wygląda na to, że się opłaciło. 

Para nie tylko wspólnie mieszka, ale również prowadzi popularny kanał na YouTube, a niedawno Wojciech Janik i jego ukochana postanowili rozwijać swój biznes. Jak wiadomo, sytuacja w Polsce nie sprzyja rozwojowi własnej działalności, jednak w duecie zazwyczaj dużo łatwiej jest się uporać z problemami. 

Zobaczcie, co napisał uczestnik "Ślubu" w opublikowanym przez siebie niedawno poście w mediach społecznościowych!

Reklama

"Bo w życiu i miłości nie chodzi o to żeby wpatrywać się w siebie, ale w tym samym kierunku. Przed nami dużo pracy - życie i biznes w tych wyjątkowych czasach wymaga dużo wyrzeczeń i nerwów, ale z drugą osobą jest o wiele łatwiej. Zawsze możemy na siebie liczyć i się wspomagać dobrym słowem. Doceńcie to, jeśli macie taką osobę, bo rodzina i bliscy sercu - nie pozwolą nigdy na to, żeby nam się krzywda stała. Więc róbcie swoje i nie pozwólcie się zastraszyć. Uśmiechacie się do siebie, a będzie nam łatwiej. A jak Wy sobie dajecie radę w tych czasach? Kwarantanna i siedzenie w domach nie pomagają, prawda? Ale damy radę, bo musimy" - napisał mężczyzna pod dodaną przez siebie fotografią, zachęcając swoich followersów do tego, aby wspierali się i nie załamywali w trudnych czasach.

Agnieszka i Wojtek nie milczą również w sprawie tego, co obecnie dzieje się w Polsce. Oboje popierają w pełni protest kobiet, o czym poinformowali już jakiś czas temu na Instagramie. 

Zobacz także:
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy