Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o swojej diecie

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się kolejny postem na temat swojej diety. 28-letnia tancerka wyznała, że to obserwacja jest kluczem do sukcesu. Jej droga do zgrabnej sylwetki nie była łatwa, ale fotka w bikini, którą niedawno opublikowała, robi wrażenie!

Agnieszka Kaczorowska, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w zeszłym roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Tancerka jest znana z tego, że nie boi się poruszać ważnych tematów. Nie idealizuje swojego życia, tylko pokazuje, jak naprawdę wygląda życie młodej mamy. 

Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiła się fotka w czarnym bikini. Zdjęcie z wakacji zachwyciło fanów, którzy nie szczędzili zgrabnej tancerce komplementów. Nic dziwnego, w końcu Agnieszka Kaczorowska wygląda na nim naprawdę rewelacyjnie! 

Jednak to nie sama fotografia, a opis pod nią wzbudził największe zainteresowanie followersów artystki. 

Co takiego napisała Agnieszka Kaczorowska? Okazuje się, że walka o wymarzoną sylwetkę nie była dla niej łatwa!

Reklama

"Poruszę dziś temat tej nieszczęsnej 'diety'. Mnie się to słowo bardzo źle kojarzy, gdyż byłam w swoim życiu na tylu różnych dietach, że na samą myśl mnie wzdryga — zdradziła pod opublikowaną przez siebie fotką Agnieszka Kaczorowska.

Tancerka wyznała, że doświadczenia związane z różnymi dietami bardzo ją zmęczyły. Liczenie kalorii i planowanie posiłków to nic przyjemnego, a w dodatku zajmuje sporo czasu w ciągu dnia i negatywnie wpływa na samopoczucie. 

"Dla mnie to okropny, narzucony reżim i głowa, która 24 godziny na dobę koncentruje się na jedzeniu. Planowanie, liczenie i ciągle ocenianie swojego postępowania uważam, że nie wpływa pod żadnym względem pozytywnie na nasze samopoczucie" - wyznała szczerze artystka.  

Agnieszka Kaczorowska uważa, że najważniejsze w pracy nad sylwetką są indywidualnie opracowana dieta i obserwacja. Tancerka uważa, że powinno się śledzić to, w jaki sposób reaguje nasz organizm na różne produkty i posiłki. 

W końcu najważniejsze jest to, aby dobrze się ze sobą czuć! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | gwiazdy | dieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy