Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela o współpracy z mężem

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela to jedna z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Fani lubią ich za naturalność, pozytywne podejście do życia i rodzinne ciepło. Oni zaś, dzielą się z internautami pięknymi kadrami ze swojej codzienności. Ostatnio obok zdjęć pojawiła się i historia, w której aktorka opowiada o szczegółach małżeńskiego życia.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela pobrali się w 2018 roku, po dość krótkim okresie narzeczeństwa. Połączyła ich nie tylko miłość, ale również pasja do tańca - Agnieszka przez lata odnosiła sukcesy w tańcu towarzyskim, Maciej jest instruktorem hip-hopu. Ich ślub w Toskanii był bajkowy, a na świecie szybko pojawiły się dzieci - jak podają plotkarskie portale, aktorka zawsze deklarowała, że do trzydziestki chciałaby mieć dwójkę maluchów.

Para tworzy zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Jak niedawno zdradziła Kaczorowska w instagramowym wpisie, ich kompetencje i charaktery stanowią idealną mieszankę.

Reklama

"Lubimy razem pracować. Nakręcamy się wzajemnie i na maksa uzupełniamy. Na inne rzeczy zwracamy uwagę, każdy z nas jest w czymś innym lepszy... Wspólny czas zawodowy nas buduje" - napisała na Instagramie.

Każdy wie, że praca zawodowa to nie tylko sielanka, ale i trudne momenty. Tych nie brakuje również wtedy, gdy partnerem w interesach i projektach jest mąż. Po pierwsze, trzeba nauczyć się stawiać granice, między życiem prywatnym i zawodowym. Po drugie, czasem emocje biorą górę... "Czy są konflikty na polu zawodowym? Jasne. Najczęściej wynikają z braku wystarczającej ilości czasu lub ze zmęczenia czy zniecierpliwienia... lub ja po prostu jestem głodna. Na szczęście naszą mocną stroną jest rozmowa. Czasem bardzo "po włosku", ale zawsze tak, aby nic nie zamieść pod dywan"  - wyznała Kaczorowska.

Aktorka dodała również, że na obecnym etapie kariery bardzo brakuje jej wspólnego tańca. "Obecnie brakuje nam trochę wspólnego tańca... Taki etap życia... jeszcze nadrobimy" - napisała.

My również mamy nadzieję, że Agnieszka i Maciej wkrótce znów zawirują razem na parkiecie!

Zobacz również:

Katarzyna Figura po latach w końcu dostała rozwód! 

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku 

Jak kąpiel wpływa na storczyka? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | Maciej Pela | Dallas Stars

Reklama

Reklama

Reklama