Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po ciąży

Aktorka trzy miesiące temu została mamą. Agnieszka Kaczorowska wytłumaczyła, jak udało jej się wrócić do formy i pokazała swój brzuch.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca została mamą. Wraz z mężem Maciejem Pelą przywitali na świecie córkę i dali jej na imię Emilia.

Portale w ostatnich dniach rozpisywały się na temat szybkiego powrotu do formy tancerki i aktorki. Agnieszka Kaczorowska postanowiła odnieść się do tych informacji. 

Gwiazda przyznała, że rzeczywiście jej waga szybko wróciła do tej sprzed ciąży. Zaznaczyła przy tym, że jest to zasługa wielu lat treningów, dzięki którym jej ciało szybciej się regeneruje. Jednak sama przyznaje, że jest jeszcze nad czym pracować. "Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni... No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha Ani Lewandowskiej mi duuuuużo brakuje (patrz 2. zdjęcie) ale nad tym się popracuje... tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć...Przyjdzie na to opdowiedni moment" - napisała na swoim Instagramie (pisownia oryginalna).

Aktorka podzieliła się z fanami dwoma zdjęciami. Na pierwszym pozuje w  czarnym sportowym stroju, na drugim podnosi koszulkę, by pokazać swoim obserwatorom brzuch.  Fani Agnieszki Kaczorowskiej docenili jej szczerość. "Bardzo ważne słowa. Jak będę mieć trudność z zaakceptowaniem swojego ciała po porodzie, to wrócę do tego posta" - można przeczytać w komentarzach pod zdjęciem.

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy