Reklama

Agnieszka Kaczorowska pozuje w bikini

Agnieszka Kaczorowska wybrała się na wakacje z mężem i ukochaną córeczką Emilką. 28-latka pochwaliła się zdjęciami z urlopu, na których eksponuje w bikini wyrzeźbione ciało. Fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół.

Agnieszka Kaczorowska jest związana z tancerzem, Maciejem Pelą. Ich rodzina jakiś czas temu powiększyła się o córeczkę Emilkę. Odkąd mistrzyni tańca dowiedziała się, że jest w ciąży, bardzo poważnie zajęła się tą tematyką.

Kaczorowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie relacjonowała również przebieg swojej ciąży. Nawet po urodzeniu Emilki nie zrezygnowała z instagramowej działalności. Promowanie parentingowych tematów pozwoliło jej także na niezły zarobek.

Ostatnio Kaczorowska pochwaliła się fotkami z wakacji, na które wybrała się do Grecji. Aktorka znana z roli Bożenki w "Klanie" na jednym ze zdjęć pozuje w bikini. W dołączonym poście opisała ze szczegółami, w jaki sposób przygotowywała się do wyjazdu oraz ostrzegła obserwatorów, że będzie skrupulatnie dokumentować na Instagramie rodzinny wypad.

Reklama

Fani zauważyli, że Agnieszka bardzo schudła i bez zastanowienia podzielili się tą obserwacją w komentarzach.

"Chudziutka taka", "Światło tak pada, czy widać już kości?" - pisali.

Czy wam również się wydaje, że Agnieszka Kaczorowska bardzo schudła?

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | Maciej Pela | Grecja | wakacje
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy