Reklama

Agnieszka Kaczorowska wspomina początki w Klanie

Aktorka podzieliła się z fanami archiwalnymi zdjęciami. Widzowie mogli ją poznać dzięki serialowi "Klan", w którym gra od dwóch dekad.

Agnieszka Kaczorowska, choć ma na swoim koncie wiele tanecznych sukcesów, dla wielu już na zawsze będzie Bożenką z "Klanu". Aktorka nic sobie z tego nie robi. Na swoim Instagramie opublikowała post z okazji 20-lecia swojej przygody z polskim serialem.

Oprócz serii archiwalnych zdjęć podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat tak wcześnie rozpoczętej kariery: "Dokładnie 20 lat temu, w czerwcu 1999 roku, rozpoczęła się moja przygoda z serialem Klan. I choć w tym samym czasie rozpoczęła się także moja przygoda z tańcem, to znaczna większość społeczeństwa kojarzyła mnie głównie z postacią Bożenki. Praca na planie od najmłodszych lat pozwoliła mi w sposób naturalny pozyskać wiele umiejętności - tych czysto zawodowych, ale także tych personalnych. Praca wśród dorosłych zawsze dawała mi dużo dojrzałości. Często dziennikarze pytają mnie czy nie straciłam dzieciństwa... a ja głośno odpowiadam, że NIE! Po prostu moje dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej. Nie zmienia to faktu, że zawsze znajdowałam czas na zabawę z przyjaciółmi na podwórku! I czułam się szczęśliwym dzieckiem. W Klanie gram nadal i choć były trudne momenty, że w nastoletnim życiu chciałam nie raz zrezygnować, głównie przez przykrości, które mnie spotykały ze strony rówieśników, to dziś czuję, że jest to #neverendingstory. Cieszę się, że "przypadek" przez który znalazłam się w obsadzie otworzył mi drzwi do świata telewizji i pozwolił niesamowicie się rozwijać, sięgając przez lata po kolejne projekty. Jestem dumna, że w wieku 27 (prawie) lat mogę się pochwalić 20 letnim doświadczeniem. Produkcji i aktorom pragnę z całego serca podziękować, że zawsze czułam się z Wami jak w drugiej rodzinie i praca przy tym serialu nigdy nie blokowała mojego rozwoju na innych płaszczyznach" (pisownia oryginalna).

Jak oceniacie, bardzo zmieniła się przez te lata?

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama