Reklama

Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój sposób na urodę

Kiedy pogoda nie rozpieszcza, a rozsądek, z uwagi na epidemię, odradza wychodzenie z domu, nie pozostaje nic innego niż wspominanie słonecznych dni. Takim fotograficznym wspomnieniem z podzieliła się niedawno Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska to jedna z gwiazd, które media społecznościowe traktują jako główny kanał komunikacji z fanami. Na Instagramie obserwuje ją ponad 375 tys. osób, a aktorka każdego dnia (a czasem i kilka razy dziennie) dzieli się z nimi kadrami z codziennego życia. Na jej profilu można znaleźć sporo zdjęć z mężem i małą córeczką, od jakiegoś czasu Kaczorowska realizuje też cykl "Czy tylko dieta i ćwiczenia", w którym opowiada o tym, jak dba o swoją urodę i sylwetkę.

Kaczorowska zdaje się być jedną z tych osób, które twierdzą, że jednym z niezawodnych sposobów na błyskawiczną poprawę wyglądu jest... uśmiech. Jak napisała ostatnio na Instagramie: "radość i uśmiech. To czyni nas pięknymi i atrakcyjnymi. Ile razy się dziś uśmiechnęłaś/-ąłeś. Do siebie, do świata, do ludzi"? Wpis uzupełniła zdjęciem, na którym pozuje oparta o brzeg fontanny. Jej twarz zdobi oczywiście szeroki uśmiech.

Reklama

Jednak to nie on zwrócił uwagę fanów. Internautki zachwyciły się bowiem sukienką, która miała na sobie Kaczorowska. "Skąd sukienka", "Pięknie wyglądasz", "Bardzo rzadko komentuję ubrania na insta, ale ta sukienka jest po prostu fantastyczna" - czytamy w komentarzach. 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy