Reklama

Reklama

Agnieszka Kotońska walczy z kilogramami po wakacjach

Agnieszka Kotońska schudła niemal 30 kilogramów, przechodząc tym samym niezwykłą metamorfozę. Okazuje się jednak, że gwiazda polskiej edycji programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wciąż zmaga się z dodatkowymi kilogramami, które pojawiły się po wakacjach.

Agnieszka Kotońska to ulubienica widzów stacji TTV. Sympatyczna mieszkanka Chodzieży zdobyła sławę w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym uczestnicy muszą komentować różne programy i filmy emitowane w telewizji. Agnieszka, Artur i Dajan Kotońscy odnaleźli się w programie doskonale - wykazali się sporym poczuciem humoru, a widzowie pokochali ich za ciepło, autentyczność i szczerość.

Agnieszka Kotońska - metamorfoza. Ile schudła Agnieszka Kotońska?

Agnieszka Kotońska jest także idolką i inspiracją kobiet, które chcą zrzucić dodatkowe kilogramy. Kotońska podczas trwania programu, w którym razem z rodziną występuje od 2014 roku, przeszła bowiem spektakularną metamorfozę. Jak dowiadujemy się w rozmowie z Plejadą, Agnieszka Kotońska schudła aż ok. 30 kilogramów!

Reklama

Zmiana rzeczywiście była bardzo zauważalna. Kobieta dodatkowo zmieniła swój styl i garderobę, dzięki czemu dziś trudno uwierzyć, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu.

Agnieszka Kotońska schudła 30 kilogramów

Mimo to Agnieszka Kotońska dalej walczy o szczupłą sylwetkę. Jak mówi dla Plejady, po wakacjach zrzucanie wagi idzie jej trudniej:

- zdradza.

Nie poddaje się jednak i, jak podkreśla, dalej stara się zdrowo odżywiać i dużo ruszać - głównie biegać i spacerować.

- wyznała.

Przeczytaj też:

Agnieszka Kotońska wspomina swoją metamorfozę! Pokazała stare zdjęcia!

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji zdjęciowej. Oto, jak się zmieniała!

Zenek Martyniuk potwierdził plotki! W tle 26-letnia Daria! "Młoda i piękna"

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy