Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska zdradziła płeć dziecka

Agnieszka Radwańska już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Popularna tenisistka niedawno ogłosiła w mediach społecznościowych, jakiej płci będzie jej maleństwo. Jesteście ciekawi?

Agnieszka Radwańska spodziewa się dziecka. Już niedługo na świat przyjdzie jej pierwsza pociecha. Znana tenisistka nie może się tego doczekać, bo często publikuje zdjęcia, na których widoczny jest ciążowy brzuszek. 

Chociaż już od kilku miesięcy wiadomo o tym, że jedna z największych gwiazd polskiego sportu jest przy nadziei, płeć maleństwa była nieznana. 

Fani długo zastanawiali się, czy tenisistka urodzi chłopca, czy dziewczynkę. Niedawno wszystko stało się jasne. Agnieszka Radwańska rozwiała wątpliwości, gdy na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcie z "Baby Shower", pod którym w jednym z hashtagów zdradziła płeć dziecka. 

Reklama

"#Będzie chłopak" - napisała tenisistka, która zakończyła karierę w listopadzie 2018 roku. 

Pod zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy pod adresem Agnieszki Radwańskiej, w których komplementowano jej wygląd. Ciąża zdecydowanie jej służy. 

Na przyjęciu nie zabrakło znanych twarzy. Oprócz siostry gwiazdy sportu pojawiły się na nim też między innymi: Marta Domachowska i Małgorzata Socha. 

Co ciekawe, narodziny dziecka to dla Agnieszki Radwańskiej nie jedyny powód do radości, bo popularna tenisistka niedawno została magistrem na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | celebryci | dzieci gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy