Reklama

Aleksandra Domańska doświadczyła domowego porodu. Zdradziła szczegóły

Aleksandra Domańska w październiku ubiegłego roku została mamą. Aktorka niechętnie zdradza szczegóły prywatnego życia. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Gwiazda na Instagramie opowiedziała na pytania fanów. Niektóre z nich dotyczyły porodu i samopoczucia młodej mamy.

Aleksandra Domańska mówi szczerze o byciu mamą

Aleksandra Domańska na początku października po raz pierwszy została mamą. Radosną nowiną aktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Aktora opublikowała wzruszające zdjęcie, na którym widać, jak trzyma w objęciach pociechę. W  komentarzach nie brakowało gratulacji dla świeżo upieczonej mamy.

Domańska broni prywatności - zarówno swojej, jak i malucha. Jak dotychczas nie zdecydowała się ujawnić, jakiej płci jest jej pierwsze dziecko. Nieznane pozostaje także imię pociechy.

Reklama

Domańska w postach na Instagramie podkreśla, że narodziny dziecka były wydarzeniem, które całkowicie zmieniło jej światopogląd. Tłumaczy, że od kiedy pociecha jest na świecie, zupełnie inaczej patrzy na otaczającą rzeczywistość.

Aleksandra Domańska zdradziła szczegóły ciąży. "Pracowałam nad ogromnym lękiem"

Aleksandra Domańska przebywa obecnie na Zanzibarze. Podczas wakacji postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów i urządziła na Instagramie Q&A. Internautów ciekawiły plany zawodowe aktorki, a także jej życie prywatne. Wiele pytań dotyczyło przebiegu ciąży oraz tego, jak gwiazda odnajduje się w roli mamy. Domańska zdradziła, że poród jej dziecka odbył się w domu. 

Domańska szczerze opowiedziała także o strachu, jaki towarzyszył jej w trakcie ciąży. "Przez dziewięć miesięcy codziennie pracowałam nad ogromnym lękiem przed bólem i w ogóle z lękiem. Aż do momentu, w którym byłam gotowa zawierzyć mocy, która jest w moim ciele. W naszych ciałach." - zaznaczyła aktorka. 

***

Przeczytaj również: 

Natalia Kukulska na Zanzibarze zbiera pieniądze dla fundacji. Właścicielem jest skazaniec

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Michał Wiśniewski zrobi program z Mandaryną!

Zobacz również: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy