Reklama

Reklama

Aleksandra Domańska pokazuje ciążowy brzuch. Polskie gwiazdy zachwycone!

Aleksandra Domańska długo trzymała w tajemnicy informację o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą. Chociaż media spekulowały o ciąży artystki, ona nie komentowała doniesień. Niedawno jednak Domańska zdecydowała się oficjalnie potwierdzić, że spodziewa się dziecka. Gwiazda serialu "Mecenas Porada" opublikowała zdjęcie ciążowego brzucha. Szczery kadr wzruszył obserwatorów.

Aleksandra Domańska niedawno po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch

Aleksandra Domańska niedawno zorganizowała dla fanów serię Q&A. Aktorka chętnie odpowiadała na zadawane jej pytania. Opowiadała o swoich przemyśleniach na temat miłości i ciałopozytywności. Po zakończeniu cyklu Domańska umieściła na InstaStory zdjęcie, na którym pozuje razem z partnerem. Kadr przedstawiał siedzącą parę. Artystka trzymała dłonie na zaokrąglonym ciążowym brzuchu.

Na przesłaną przez obserwatora wiadomość o treści "Czego dusza pragnie?", Domańska odpowiedziała: "Miłości". To wzruszyło fanów artystki.

Aleksandra Domańska pozuje w pościeli

Pierwsze zdjęcie Aleksandry Domańskiej z ciążowym brzuszkiem szybko obiegło inetrnet. Fani gratulowali przyszłej mamie ciąży i zaznaczali, że życzą jej wszystkiego, co najlepsze.  Nie minęło wiele czasu, a Domańska znów zdecydowała się opublikować  ciążowy kadr. Tym razem zdjęcie jest zupełnie inne.

Reklama

Fani zachwyceni szczerym kadrem

Chociaż fotografia przedstawia jedynie brzuch i nogę artystki, szybko zyskała uznanie wśród jej fanów. Obserwatorzy stwierdzili, że kadr jest niezwykle wzruszający i ujmujący. "Jakie cudnie szczere jest to zdjęcie" - napisała  jednak z użytkowniczek aplikacji. Najprawdopodobniej chodziło jej o obicia na skórze aktorki - ślady pościeli lub ubrania. Warto zaznaczyć,  że Domańska pozuje bez bielizny.

Zdjęcie Aleksandry Domańskiej zwróciło uwagę polskich gwiazd. W ciągu niespełna dwóch godzin od publikacji skomentowały je: Zofia Zborowska, Magda Mołek i Joanna Koroniewska. Wszystkie celebrytki uznały, że  fotografia jest obłędna. "Bogini" - pochwaliła  Domańską Magda Mołek.

***

Przeczytaj również: 

Meghan Markle i książę Harry podlewają ogród świętą wodą

Modyfikują swoje ciała, by upodobnić się do elfów

Tak mieszkają polskie gwiazdy. Luksusowe wille i holenderki pośrodku lasu

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy