Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska zasłoniła twarz pieluchą

Aleksandra Żebrowska kolejny raz przełamuje tabu. Tym razem fani docenili żonę Michała Żebrowskiego za dystans i poczucie humoru. Jednak nie wszystkim się to spodobało...

Zdjęcie z synkiem w roli głównej od kilku tygodni przewijają się na profilu Aleksandry Żebrowskiej. Trzeci syn i opieka nad nim sprowokowały powrót do ważnej dla kobiet dyskusji. Chodzi o karmienie piersią. Aleksandra Żebrowska zamanifestowała swoje zdanie w typowy dla siebie sposób. Karmiąc Feliksa, odsłoniła pierś, a swoją twarz zasłoniła tetrową pieluchą. 

"Może się Pani zasłonić ??"- takim opisem opatrzyła zdjęcie umieszczone na Instagramowym profilu. Okazuje się, że to był strzał w dziesiątkę. Fanki natychmiast zaczęły dzielić się swoimi doświadczeniami. 

Reklama


"Tak wiem....jest to naturalna rzecz. ale niestety nie każdy chce patrzeć na to w miejscu publicznym. Sama jestem mamą 9-cio miesięcznego bobasa i potrafiłam karmić w ustronnym miejscu lub ewentualnie zasłaniałam piersi pieluszką. Gdy jem w restauracji lub zwykłej knajpie to obiad chcę zjeść ze smakiem"- napisała jedna z fanek. Inna dodała. "Myślę, że takie epatowanie biustem może przeszkadzać. Nie popadajmy w skrajności". Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy